Lublin
Smakowanie życia w kadrze

Lubelskie krajobrazy fotografowane o różnych porach dnia i roku, ale także - i może przede wszystkim - ludzie, cieszący się chwilą, smakujący życie podczas wypoczynku w naszym regionie.

IV Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Lubelskie. Smakuj życie" zaowocował kilkuset zdjęciami, a najlepsze można oglądać już na pokonkursowej wystawie.

Reklama

- Świat, w którym żyjemy został zdominowany przez komunikację obrazkową. Cieszymy się, że prezentowane zdjęcia znakomicie obrazują promocyjne przesłanie regionu. Bo u nas, w Lubelskiem można smakować życie i cieszyć się chwilą - mówił wicemarszałek Krzysztof Grabczuk na wernisażu pokonkursowej wystawy, gratulując laureatom i życząc rozwijania fotograficznej pasji podczas kolejnych wędrówek po naszym regionie. Uroczysty wernisaż, z wręczeniem nagród i wyróżnień odbył się wczoraj w Centrum Promocji Województwa Lubelskiego.
 

Reklama________________________________________________________________________________

BEZPŁATNIE PRZYWOZIMY
   
Zakupy w Lublinie
    
Tel. (w godz. 7-22) 534 - 787 - 231
do domów, biur, warsztatów itp.

________________________________________________________________________________________

W IV Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Lubelskie. Smakuj życie" uczestniczyło 58 autorów, którzy nadesłali ponad 320 zdjęć. Jury wybrało sześciu laureatów, których nagrodziło sprzętem i akcesoriami fotograficznymi. Natomiast zdjęcia zgłoszone do konkursu zostaną wykorzystane w wydawnictwach, w serwisie internetowym oraz innych działaniach promocyjnych Regionu Lubelskiego.

Laureatem I nagrody został Tomasz Bylina ze Świdnika - za zdjęcie „Pieśń lasu - spektakl Teatru ze Lwowa podczas Nocy Kultury 2012".

II nagrodę otrzymał Tadeusz Mierzwa z Czernięcina Głównego - za prace „Ludzie z pasją II. Podlesie Małe" oraz „Ludzie z pasją III. Komarów Osada"

Laureatką III nagrody została Katarzyna Sidorowicz z Białegostoku - za fotografie „Znane i mniej znane. Włodawa".
  
Wyróżnienia przypadły:

Jackowi Olejniczakowi z Poznania - za zdjęcie „Na spacerze. Bulwar w Kazimierzu Dolnym",
Wojciechowi Chudzikowi z Krasnegostawu - za prace „Tanew" i „Zamek w Krupem"
Hubertowi Głosowi z Lublina - za „Jesienny zachód słońca nad Zalewem Zemborzyckim".


 

stat4u PortalPOLSKA.pl