Wiele miast (351)

Skup samochodów w Krakowie i w całym regionie Małopolski


Arkana Auto Kraków prowadzi skup samochodów na terenie południowej Polski. Głównie na terenie miasta Kraków, choć w zasięgu działania jest cała Małopolska. Każdy samochód wyceniany jest indywidualnie.

Wykwalifikowany mechanik ocenia auto rzetelnie oraz fachowo, zarówno pod kątem mechanicznym, jak również wizualnym. Wycena samochodu bazuje również na jego ogólnym stanie, roczniku, rodzaju silnika oraz dodatkowym wyposażeniu.

Reklama
Kupowane są przez Arkana Auto Kraków  http://autoskup.krakow.pl  samochody osobowe
oraz dostawcze (do 3,5 t) do wartości nie wyższej niż 50 tysięcy zł. W zainteresowaniu firmy są samochody osobowe, dostawcze, terenowe, w tym samochody nie posiadające ubezpieczenia OC czy aktualnego badania technicznego - samochody wszystkich marek, z roczników od 2000′ do 2018. Skupowane są modele całe, powypadkowe, jak i uszkodzone. W razie potrzeby można skorzystać z autolawet, których flotą dysponuje Arkana Auto Kraków.  
 
Jednak nie są kupowane pojazdy przeznaczone „na złom” czy „na części”, ale tylko całe (nieuszkodzone), chociaż mogą być po kolizji, wypadku, czy też niesprawne mechanicznie.
- W naszym autoskupie do każdej wyceny podchodzimy w sposób indywidualny i profesjonalny
podkreśla Arkadiusz Jeleń, menadżer Arkana Auto Kraków. - Działamy tak, aby nasi klienci 

   
mogli korzystać z jak najlepszych ofert. Wszystkie transakcje, jakich dokonujemy,
są w pełni legalne i bezpieczne.  


Najwyższe stawki oferowane są za pojazdy sprawne i o nienagannym wyglądzie, czyli będące w dobrym stanie ogólnym. Zakup odbywa się zawsze na miejscu, gotówka przekazywana jest od razu po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży lub na podstawie faktury. Firma kompleksowo zajmuje się niezbędnymi formalnościami, w tym wyre-jestrowaniem samochodu oraz zwrotem z ubezpieczenia.   
 
Prowadzony jest skup aut różnego rodzaju i w różnym stanie. Firma zapewnia wysoką jakość obsługi oraz atrakcyjne ceny. W trosce o wygodę kupujących dopełniane są wszystkie niezbędne formalności. – Osoby zdecydowane na sprzedaż pojazdu zapraszamy do skontaktowania się z nami – dodaje Arkadiusz Jeleń. - Razem znajdziemy takie rozwiązanie, które usatysfakcjonuje obie strony. Zajmujemy się skupem samochodów od osób zamieszkujących tereny Krakowa, województwa małopolskiego, jak i sąsiednich województw.  
 
Autoskup Arkana Auto Kraków ma odpowiednie doświadczenie oraz wiedzę w zakresie skupu samochodów. Pracownicy dokładnie wiedzą, jakie dokumenty należy wypełnić, aby transakcja odbyła się zgodnie z prawem i na dogodnych dla sprzedającego warunkach. Gwarantowana jest natychmiastowa zapłata gotówką zaraz po spisaniu odpowiedniej umowy. Firma szanujemy czas klientów – niemal każde spotkanie kończy się finalizacją transakcji.  
 
Arkana Auto Kraków działa na rynku od wielu lat, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom coraz bardziej licznych klientów. Pracuje 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Pracownicy przyjeżdżają pod wskazany adres, wyceniają pojazd, podpisują umowę/fakturę – i wypłaca gotówkę, przelewem.  
 
Kontakt telefoniczny: 518 209 380
 
Więcej: www.autoskup.krakow.pl

 
stat4u PortalPOLSKA.pl