Wiele miast (19)

Rynek nieruchomości w Gdańsku i w regionie pod opieką Home Asset

 
W ostatnim czasie znacząco wzrosło zainteresowanie
zakupami nieruchomości. To pewna lokata kapitału
w niespokojnych czasach, a czasy zawsze są niespo-
kojne i dlatego takie pewne i bezpieczne lokaty zaw-
sze są korzystne.

Biuro nieruchomości Home Asset z Gdańska, to zes-
pół specjalistów, którzy pomogą przy wyborze najlep-
szych wariantów zakupu lub sprzedaży i wynajęcia
nieruchomości, z uwzględnieniem odpowiedniego
rodzaju nieruchomości, najbardziej dogodnej lokali-
zacji i pod względem optymalnej wyceny.

Reklama
Światowa pandemia ciągnąca się już półtora roku wprowadziła przewartościowania w nastawieniu do zarządzania swoją sytuacją finansową. Rosną ceny nieruchomości, bo po kilku już okresach lockdownu bardziej niż dotąd doceniany jest komfort mieszkania we własnym domu lub w wynajmowanym, ale w mieszkaniach spełniających oczekiwania. Specyficzne potrzeby mieszkaniowe odkrywane w związku z częstszym przebywaniem w mieszkaniach w warunkach lockdownu zachęcają do poprawiania swojej sytuacji mieszkaniowej.
 

Doświadczeni specjaliści biura nieruchomości Home Asset  https://www.homeasset.pl/
z Gdańska udzielą pomocy w zakupie nieruchomości, wraz ze szczegółową analizą stanu prawnego, identyfikacją potencjalnego ryzyka związanego z inwestycją, podpowiedzą, czy ceny sprzedaży nieruchomości odpowiadają jej rynkowej wartości. Udzielą także porad dotyczących realizacji inwestycji, których zakres obejmuje przepisy prawa dotyczące nieruchomości, regulację stanu prawnego nieruchomości, oszacowanie końcowych, realnych cen sprzedaży nieruchomości lub czynszu najmu.
 
- Nasz zaufany doradca wybierze dla ciebie najlepszy kredyt hipoteczny spośród ofert kilkunastu banków – podkreślają specjaliści Home Asset. - U nas można porównać wiele ofert w jednym miejscu. Bez odpłatności, bo banki ponoszą koszty. Współpracujący z nami rzeczoznawcy analizują ceny nieruchomości, która ma być zakupiona na kredyt bankowy hipoteczny, z uwzględnieniem warunków ustalanych przez bank i z podpowiedziami najlepszych rozwiązań.
 

Bezpiecznie i dobrze sprzedać lub kupić nieruchomość
 
Doświadczone i polecane biuro nieruchomości Home Asset z Gdańska dokładnie analizuje rynek nieruchomości, aby zainteresowany mógł bezpiecznie i dobrze sprzedać lub kupić nieruchomość. Sprawdza cenę domu, mieszkania, działki w ujęciu lokalnym, co pozwoli uzyskać realną, najwyższą możliwą cenę sprzedaży i najniższą cenę zakupu dla odpowiednich zainteresowanych.
 
Profesjonalnie zajmuje się także najmem nieruchomości, dlatego pomaga przy wyborze i zakupie nieruchomości, sprawdzając kilkaset ofert na rynku i wybierze tylko te najlepsze. Przy sprzedaży nieruchomości, specjaliści podpowiedzą, jak sprzedać i za ile, aby nieruchomość sprzedać najkorzystniej, określając najlepszą strategię sprzedaży.
 

Zapewniają asystę podczas zawierania umowy u notariusza
 
Sprawdzeni eksperci przeprowadzą kompleksowy audyt nieruchomości (działek, mieszkań i domów) na rynku wtórnym. Prawnicy oraz inżynierowie sprawdzają stan prawny oraz techniczny nieruchomości od strony zewnętrznej, jak i od wewnętrznej. Kompetentnie oceniana jest jakość wykonania, stan materiału, dach, montaż stolarki okiennej i drzwiowej, jakość ogrodzeń, bram, podjazdów. We wnętrzu oceniane są drzwi, posadzki, ściany, oświetlenie, instalacje, sieć itp.
 

Home staging
 
Pomoc specjalistów biura nieruchomości Home Asset z Gdańska obejmuje także home staging, czyli przygotowanie nieruchomości do udanej transakcji sprzedaży lub wynajmu. Ludzie kupujący nieruchomość, kiedy oglądają wnętrze nieruchomości, bardzo często kupują „oczami”. Celem home stagingu jest zaaranżowanie wnętrza i wyposażenia mieszkania lub domu, które ma pokreślić jego charakter oraz zainteresować jak największą liczbę oglądających nieruchomość.
- Z naszych doświadczeń wynika, że przyspiesza to sprzedaż lub wynajem nieruchomości za możliwie najwyższą cenę – mówią specjaliści Home Asset. - Dlatego warto dokonać analizy potrzeby i zakresu home stagingu dla nieruchomości. Pomagamy naszym klientom podkreślić najważniejsze walory wnętrza nieruchomości, co pozytywnie wpłynie na decyzję zakupową potencjalnego nabywcy.
 

Remont i sprzątanie nieruchomości
 
Przed wystawieniem na rynek nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż lub wynajem warto zadbać o jej należyty stan. Remont, wykończenie, odświeżenie lub doposażenie mieszkania może w tym bardzo pomóc. Współpracujący sprawdzeni podwykonawcy pomogą przygotować mieszkanie, aby było atrakcyjne dla kupujących klientów lub najemców.
 
Tylko wysprzątane i pachnące świeżością mieszkanie lub dom będą bardziej atrakcyjne i łatwiej znajdą nabywcę lub najemcę. Mieszkanie i dom powinny lśnić również tam, gdzie nie sięga wzrok, czyli za meblami i na szafach.
 

Projektowanie wnętrz nieruchomości
 
Jest to zadaniem wymagającym nie tylko wiedzy i umiejętności, ale także doskonałego rozeznania w aktualnych ofertach producentów materiałów wykończeniowych i akcesoriów dodatkowych. Każde wnętrze, zależnie od jego funkcji i oczekiwań klienta, jest projektowane
w inny sposób. Specjaliści biura nieruchomości Home Asset omawiają koncepcję, a następnie proponują rozwiązania, biorąc pod uwagę szerokie możliwości wykorzystania materiałów, akcesoriów, mebli dostępnych na rynku. 
stat4u PortalPOLSKA.pl