Wiele miast (380)

Rozpychamy się łokciami na zagranicznych rynkach zbytu

Polskie firmy produkcyjne coraz śmielej poczynają sobie na europejskich rynkach. Już nie stukają niepewnie do przymkniętych drzwi, ale szeroko je otwierają i już rozpychają się łokciami wśród innych producentów.
 
Ścieżki do zagranicznych rynków zbytu przeciera polskim producentom agencja EuroTrader321.pl , która reprezentuje polskie firmy w zespołach aż 39 tysięcy agentów sprzedaży w wielu krajach Europy.

Reklama
Przed kilkoma dniami, pod koniec listopada odbyły się kolejne targi i spotkania agentów sprzedaży Agenti Forum w Mediolanie we Włoszech. Na powierzchni kilkunastu tysięcy metrów kwadratowych wystawiało swoje oferty ponad 400 firm, a z ich menadżerami omawiało kontrakty przez trzy dni targów aż 14 tysięcy agentów sprzedaży i dystrybutorów, którzy przyjechali na targi z różnych krajów Europy, Azji i Afryki – z Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Francji, Niemiec, Anglii, Łotwy, Malty, Holandii, Polski, Czech, San Marino, Słowenii,
Hiszpanii, Szwajcarii.

- Także polskie firmy śmiało poczynają sobie w tym gronie producentów -  zauważa z satysfakcją Agnieszka Wałkowska-Thomson, dyrektor eksportu agencji www.EuroTrader321.pl  - w tych ostatnich targach swoje oferty eksponowały na przykład tak różne polskie firmy, jak zabawkarska Wader, nowoczesna przetwórnia kawy Woseba, czy firmy produkujące okna.
   

Polska jest znanym i docenianym w świecie producentem mebli, dlatego agencja EuroTrader321 rozwija europejską platformę sprzedaży internetowej mebli i elementów wyposażenia mieszkań i innych wnętrz www.JBTrade.eu - W różnych wersjach językowych oferujemy zagranicznym kontrahentom i klientom coraz większą polską ofertę kilkunastu fabryk meblarskich i innych producentów – podkreśla Agnieszka Wałkowska-Thomson, dyrektor eksportu agencji EuroTrader321.  – Obroty sprzedaży nieustannie rosną, co nas napawa optymizmem i rodzi przekonanie, że mamy coraz więcej do oferowania w wielu krajach. W tej wielkiej światowej konkurencji małymi kroczkami, ale zdecydowanie zdobywamy miejsce na rynkach, nie tylko dzięki ciągle niskim kosztom wytwarzania, ale przede wszystkim jakością produkcji i oryginalnością wzornictwa.

     


Podstawowym jednak warunkiem uczestniczenia w sprzedaży na rynkach europejskich jest masowość produkcji i wysoka jakość wyrobów. Nie ma miejsca w tej działalności dla rzemieślników wytwarzających krótkie serie, bo nagle agenci w jednym lub kilku krajach mogą zamówić kilka tysięcy sztuk danego wyrobu i wtedy konieczne jest niemal natychmiastowe realizowanie dowolnie liczebnego zamówienia. - Europejska skala działania biznesowego ma swoje nieprzekraczalne wymogi – dodaje Agnieszka Wałkowska-Thomson, dyrektor eksportu agencji www.EuroTrader321.pl .  

Wkrótce po Nowym Roku, 14 stycznia 2016 roku w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się spotkanie przedstawicieli firm zainteresowanych sprzedażą produktów na terenie Europy oraz w krajach dawnego Związku Radzieckiego. Kontakty z kontrahentami zagranicznymi w wielu branżach organizuje sieć aż 39 tysięcy agentów handlowych  sprzedających produkty w całej Europie.
 
Spotkanie rozpocznie się 14 stycznia 2016 roku o godzinie 9.00 od prezentacji sposobu działania www.EuroTrader321.pl  i  www.Agent321.com, a następnie Jan Bajkowski poprowadzi szkolenie dla menadżerów firm zainteresowanych sprzedażą zagraniczną. Potrzebne jest wypełnienie formularza, aby zarezerwować udział w prezentacji i szkoleniu, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.
 
Kontakt w tej sprawie z Janem Bajkowskim: 
tel. 0048 725 – 223 – 109,  0048 603 – 903 – 979,
e-mail: eurotrader321[@]jbtrade.eu  


(ac)
 
Publikacja promocyjna staraniem zespołu sklepów www.AKurierDostarczy.pl 
stat4u PortalPOLSKA.pl