Kultura Edukacja
Rozbójnicy wpadli w ręce policji
Policjanci patrolujący ulice Poznania zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy dokonali rozboju. Napastnicy zabrali ofierze portfel. Wpadli w ręce policji kilka godzin później. Grozi im kara do 12 lat więzienia.
Do rozboju doszło w czwartek 13 lutego wieczorem w centrum miasta. Poznaniak w wieku 60 lat wyszedł po drobne zakupy do pobliskiego sklepu. Kiedy wracał został zaczepiony przez dwóch młodych mężczyzn. To 18 i 21 latek, znani ze swojej przestępczej działalności. Jeden z nich obezwładnił ofiarę, a drugi wyciągnął pokrzywdzonemu portfel z kieszeni. Mężczyźni zbiegli z łupem. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że w portfelu nie było pieniędzy, jednak rabusie znaleźli tam kartę bankomatową wraz z pinem. Wykorzystali to i wypłacili pieniądze w kwocie 800 złotych.
Napastnicy zostali zatrzymani przez policjantów patrolujących ulice Poznania zaledwie kilka godzin później. Po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzut rozboju. Nie był to ich pierwszy konflikt z prawem. Prokurator wobec podejrzanych zastosował dozór policyjny. Grozi im kara do 12 lat więzienia.
AM fot. KWP
-
Listwa karniszowa creativa Lk-01
-
Jakie podstawy do stolików..
-
Kontrola z urzędu skarbowego –..
-
Jak izolacja drgań poprawia..
-
Szukasz stylowej łazienki?..
-
Idealny kosz prezentowy na..
-
Jak przygotować mieszkanie do..
-
Mikasa V200W vs V200W-CEV. Którą..
-
ASG z praktycznego punktu widzenia
-
Zostań kierowcą TIR-a: Wymagania,..
-
Gry miejskie: nowoczesne..
-
Gry miejskie: Nowoczesne..
-
Domy Szeregowe w Gdyni – Komfort..
-
Jak często można odwiedzać bliską..
-
Kosze prezentowe na urodziny –..
-
Jak dobrać idealne wyposażenie do..
-
Sindbad- podróżuj wygodnie!
-
Rytuały miłosne - magiczne..
-
Ośrodek leczenia uzależnień..
-
Kurtyny chłodnicze – jak działają..
-
Poradnik „Jak napisać powieść?”..
-
Kontenery socjalne – praktyczne..
-
Jak zaplanować udaną jednodniową..
-
Jak wybrać półkotapczan?


