Wiele miast (351)

Renowacja drewnianej podłogi - ParkietyMarzen.com.pl

 
Nawet stara i zniszczona podłoga kryje w sobie potencjał. Zanim ktoś zdecyduje się na zerwanie starej podłogi, może lepiej o nią zawalczyć i odnowić.

Takie usługi parkieciarskie, wraz z cyklinowaniem i innymi pracami wykończeniowymi wykonuje znana warszawska firma Albinex, ParkietyMarzen. Cyklinowanie parkietu to jedna z podstawowych usług, jaką oferuje Albinex.

Reklama
Do wykonywania tej usługi stosuje najnowocześniejszy sprzęt, dzięki któremu nawet stara i zaniedbana podłoga odzyskuje dawny blask i urok.
 
W Albinex ParkietyMarzen.com.pl zatrudniani są doświadczeni specjaliści, którzy szybko i co najważniejsze starannie odnawiają parkiet z dowolnego rodzaju drewna. Przed rozpoczęciem cyklinowania parkietu mieszkanie czy też dom zawsze bardzo skrupulatnie są zabezpieczane, aby nic nie uległo zniszczeniu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży parkieciarskiej, jakie mają specjaliści Albinex, podejmują się oni wyzwań, nawet tych największych. Dlatego podejmują się dosłownie każdego powierzonego im zadania.  
 
Szeroki zakres usług parkieciarskich jakie oferujemy naszym klientom obejmuje nie tylko cyklinowanie parkietu ale również układanie parkietu. Jednak aby móc ułożyć parkiet trzeba najpierw odpowiednie przygotować podłoże tzn. wykonać szlifowanie, aby uzyskać pożądany poziom we wszystkich miejscach w danym pomieszczeniu. Jest to bardzo ważne, gdyż układanie parkietu na nierównym podłożu, szybko spowoduje jego wypaczenie i w efekcie prace trzeba będzie wykonywać jeszcze raz. 
 
- Układanie parkietu to nie tylko nasza praca, ale także pasja, dlatego też pracę swą wykonujemy bardzo starannie i dokładnie, tak by nasi klienci byli w pełni zadowoleni ze świadczonej przez nas usługi – podkreślają specjaliści Albinex. - Podczas wieloletniej działalności na rynku mieliśmy możliwość pracowania nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również firmowych. Nasze parkiety zdobią nie tylko prywatne mieszkania, ale także biura itp.  
 
Albinex jest firmą usługowo-handlową działającą od ponad 30 lat w branży parkieciarskiej. Specjaliści Albinex współpracują z największymi importerami i producentami parkietów, mozaik, desek, paneli podłogowych i chemii do drewna.               
 
Kompleksowe usługi parkieciarskie specjaliści Albinex wykonują maszynami najnowszej generacji oraz przy użyciu najlepszych materiałów. Wykonują podłogi Venifloor, mozaiki, parkiety, deski – w różnych wariantach, panele kolekcje, finishparkiet. A także elementy wykończenia, jak listwy przypodłogowe cokoły ćwierćwałki lub listwy MDF.    
 
Warto podkreślić, przypomnieć, że opłacalne jest zamówienie kompleksowego wykonania usług, bo takie usługi objęte są znacznie niższym podatkiem VAT, tylko 8 proc., co jest korzystne dla klientów.  
 
W ofercie ParkietyMarzen.com.pl są także blaty i parapety lite drewniane, wykonane z krajowego lub egzotycznego drewna litego oraz avangard z gatunków takich jak: bambus, buk, dąb, jesion, hevea, iroko, merbau, orzecha amerykańskiego, palisander, teak oraz wenge. Są to gatunki drewna pochodzące z najdalszych zakątków świata, o różnorodnej palecie barw - począwszy od kolorów pastelowych, poprzez ciepłe brązy, czerwienie aż po czerń.   
 
Więcej:  www.ParkietyMarzen.com.pl

 
stat4u PortalPOLSKA.pl