Wiele miast (351)

Regały magazynowe dla firmy, do domowej piwnicy i spiżarni. Co wybrać?

 
Przedłużająca się pandemia spowodowała przetasowania w wielu dziedzinach gospodarki i ekonomii. Zaburzyła kontakty gospodarcze, a w wielu przypadkach wytworzyła nowe powiązania gospodarcze. Zmieniły się i nadal się zmieniają szlaki zaopatrzeniowe w handlu międzynarodowym i w poszczególnych krajach.

Rozwija się w związku z tym oferta i zasięg działania firmy tworzącej systemy magazynowe amRACK.

Reklama
W tych przemianach, z obawy o zachowanie ciągłości dostaw surowców, półproduktów, podzespołów rośnie rola ich magazynowania i dalszego wysyłania.
 
Specjaliści amRACK to doświadczeni ludzie, którzy po wielu latach pracy w wiodących firmach z branży regałowej postanowili podążyć własną drogą biznesową. - Stworzyliśmy amRACK na bazie naszych doświadczeń, często sporych sukcesów, ale również kilku szczególnie cennych porażek – wspominają początki działalności. - Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na zaprojektowanie i wyposażenie magazynu w sposób optymalny.
 
Magazyn musi być dostosowany do potrzeb i przygotowany do zmian, tych przewidywanych,
jak też zaskakujących, ale możliwych do okiełznania dzięki współczesnym, zaawansowanym technologiom magazynowania. AmRACK oferuje indywidualne rozwiązania logistyczne, które są “uszyte” na miarę konkretnego magazynu i stwarzające możliwości rozwoju i doskonalenia systemu.
 
- Takie podejście odróżnia amRACK od innych firm w branży, a magazynowanie z amRACKiem
to Awangardowe Magazynowanie
– podkreślają specjaliści tej firmy. Mają oni niezbędną wiedzę
i narzędzia, aby spotkać się w sprawie zleceń i zaprojektować wyposażenie dla dowolnego magazynu w ciągu maksymalnie 48 h.
 
Zespół amRACK to ludzie z wieloletnim doświadczeniem w najlepszych firmach branży wyposażenia i projektowania magazynów w Polsce. Przez lata zaprojektowali i wyposażyli setki magazynów. Stawiają na kompleksowość i szybkość działania – zespół nie tylko przygotuje projekt dla zleceniodawcy, ale także zajmuje się wykonaniem, dostawą i montażem.
 
AmRACK jest producentem akcesoriów oraz dostawcą regałów paletowych i półkowych.
W zainteresowaniu klientów są regały magazynowe, regały paletowe, regały półkowe, tanie regały, regały do piwnicy i spiżarni, meble regały itp. Zespół specjalistów jest dla zleceniodawców pewnym i niezastąpionym partnerem, wsparciem w logistyce magazynowej.Materiał zewnętrzny.
stat4u PortalPOLSKA.pl