Lublin
Punkt Przyjęć Interesantów Rzecznika Praw Obywatelskich w Ratuszu

Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin wspólnie z Adamem Bodnarem, Rzecznikiem Praw Obywatelskich podpisali umowę na mocy, której w Urzędzie Miasta Lublin powstaje Punktu Przyjęć Interesantów RPO. Punktu Przyjęć Interesantów w Lublinie jest pierwszym z planowanych do utworzenia w tym roku przez Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich. Umowa przewiduje nieodpłatne udostępnienie pomieszczenia Urzędu na okres 3 lat.

Reklama

Punkt Przyjęć Interesantów RPO w Urzędzie Miasta Lublin to miejsce w którym przedstawiciele Biura Rzecznika będą udzielać porad wszystkim mieszkańcom Lublina. Punkt będzie czynny w każdy ostatni piątek miesiąca w godzinach 10-15 w budynku lubelskiego Ratusza, Sali nr 3. Pierwsze porady zaplanowane są na 18 marca (piątek) z uwagi na Święta Wielkanocne.
 

Reklama________________________________________________________________________________
 

Optima              
Zamów kuriera

Paczki, przesyłki
 

Kurier-Lublin.pl

Bezpłatna dostawa
sklepu spożywczego


tel. 534-787-231

WDomowychCenach.pl

 

 

_______________________________________________________________________________________
 

Obecność przedstawicieli Biura Rzecznika Praw Obywatelskich w Lublinie jest znaczącym uzupełnieniem oferty bezpłatnych porad prawnych. Na terenie Lublina utworzono 14 punktów nieodpłatnej pomocy prawnej, w których osoby uprawnione na podstawie wymienionej ustawy mogą skorzystać z bezpłatnych porad prawnych udzielanych przez radców prawnych i adwokatów.

stat4u PortalPOLSKA.pl