Gorzów Wielkopolski
Przyjechał do szwagra w Gorzowie Wlkp.


Polska reprezentacja odpadła z Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, ale okazuje się, że razem z kilkoma wielkimi zespołami z krajów, które były w czołówce mistrzostw od dziesięcioleci. Może to jakieś pocieszenie?

Emocji piłkarskich jednak nie brakuje, inni grają dalej, a niejeden mecz kończy się zdumiewającym rezultatem. Zwłaszcza po seriach rzutów karnych.

Reklama
Przybywa kibiców kolejnych meczów w Strefie Kibica na Nadwarciańskich Błoniach Gorzowskich, zorganizowanej przez spółdzielnię Odkrywamy Lubuskie.
 
W wielkim namiocie przykrywającym powierzchnię 350 m 2 mieści się kilkuset kibiców, którzy mają do dyspozycji kilka dużych ekranów z transmisjami meczów. – W tłumie kibiców emocje sportowe są jeszcze bardziej fascynujące i wciągające – podkreśla Damian Zawadzki, 
    współorganizator Strefy Kibica spółdzielni Odkrywamy Lubuskie. – Bo wśród wielu innych, podobnych kibiców te emocje się udzielają i potęgują. 

Oczywiście bufet zapewnia atrakcyjny catering. – Przyjechałem tu do szwagra aż z Sądecczyzny – mówi jeden z kibiców, Andrzej Michalik z Nowego Sącza. – Zwykle siostra ze szwagrem przyjeżdżają do nas, w góry na urlop, ale tym razem postanowiliśmy ze szwagrem świętować sukcesy polskiej drużyny w Strefie Kibica, tutaj, w Gorzowie. Nie bardzo to się udało z polską drużyną, ale
i tak oglądanie kolejnych meczów jest 
wciągające. No i z całym tłumem kibiców, warto było przyjechać. Nasze żony co prawda w tych dniach buszują po sklepach, trzeba będzie przyjąć na klatę te kwoty, które uciekają z kont, ale trudno...
 
Przed nami jeszcze kilka meczów, a każdy z nich przyciąga zainteresowanie, nawet okazjonalnych kibiców.  - Bo jest co oglądać, te Mistrzostwa w Rosji mają zaskakujący przebieg – dodaje Damian Zawadzki. – Czekamy na kolejne mecze i zapraszamy kibiców do wspólnego przeżywania emocji sportowych. Tutaj bije sportowe serce Gorzowa.
 
(ac) 


 
stat4u PortalPOLSKA.pl