Wiele miast (351)

Przedpremierowy pokaz PlayStationVR w Saturn Silesia City Center!

Wszyscy fani gier komputerowych oraz nowinek technologicznych będą mieli niepowtarzalną szansę zagrać na PlayStation®VR jeszcze przed oficjalną premierą! Już w najbliższy weekend, 17-18 września, dzięki sieci Saturn, Silesia City Center zamieni się w polskie centrum wirtualnej rzeczywistości.

Reklama

Gogle wirtualnej rzeczywistości PlayStation®VR wprowadzają granie w gry na nowy, rewolucyjny i niezwykle angażujący poziom. Użytkownik, dzięki goglom, może przenieść się w sam środek rozgrywki: podziwiać realistyczne otoczenie oraz wejść w interakcję z nim. Nowy system wirtualnej rzeczywistości, przeznaczony dla konsoli PlayStation®4, dzięki najnowocześniejszemu wyświetlaczowi HD OLED, dźwiękowi 3D oraz możliwości śledzenia ruchów głowy w zakresie 360°, pozwala graczowi w pełni zanurzyć się w fantastyczny świat rozrywki. Za sprawą niezwykle precyzyjnej, wygodnej budowy oraz niezwykle lekkiej wagi można cieszyć się grą przez wiele godzin.

Sieć Saturn od lat jest ceniona przez klientów za szeroką gamę produktów z kategorii nowinek technicznych – najnowszych i najbardziej innowacyjnych rozwiązań, które są dostępne najwcześniej na rynku. Dlatego postanowiliśmy umożliwić klientom poznanie nowego wymiaru rozrywki i emocji towarzyszących grze przy użyciu PlayStation®VR jeszcze przed oficjalną premierą urządzenia, która odbędzie się 13 października br. Gogle od PlayStation® umożliwiają wejście do świata wirtualnej rzeczywistości i przeżycie rozgrywki tak realistycznej, jak nigdy wcześniej. – mówi o wydarzeniu Mariusz Bocian, Kierownik Działu Zakupu Entertainment sieci Saturn.

Przedpremierowy pokaz gogli PlayStation®VR odbędzie się w dniach 17-18 września br. w godzinach 9-21 na Placu Śląskim w galerii Silesia City Center. Na zajmującym aż 60 m² stoisku wszystkie chętne osoby będą miały okazję przetestować najnowsze urządzenie PlayStation i wejść do nowego świata.

Kolejne pokazy PlayStation®VR z Saturnem odbędą się:
  • 24-25 września w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku
  • 1-2 października w Manufakturze w Łodzi
  • 8-9 października w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu

Serdecznie zapraszamy wszystkich graczy!


SATURN

Więcej informacji ( press box )

stat4u PortalPOLSKA.pl