Lubin
Powojskowy sprzęt i wyposażenie do kupienia we Wrocławiu w najbliższą środę

W środę, 16 lipca br. o godz. 12:00, Oddział Terenowy Agencji Mienia Wojskowego we Wrocławiu zorganizuje kolejny w tym roku przetarg na sprzedaż wycofanego z wojska mienia ruchomego. Pod młotek trafi 58 pozycji przetargowych o łącznej wartości ponad 141 tys. złotych. Do kupienia będzie m.in. sprzęt żywnościowy w pakietach, nosze sanitarne aluminiowe, akcesoria medyczne, samochody, a nawet dystrybutor talerzy. Udział w licytacji może wziąć każdy, kto w terminie podanym w ogłoszeniu wpłaci wadium tj. 10% ceny wywoławczej danego sprzętu i zarejestruje się na liście uczestników przetargu przed jego rozpoczęciem.  Zysk ze sprzedaży zbędnego wojsku sprzętu i wyposażenia trafi na Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych RP.

Reklama
Pełen wykaz oraz szczegóły dotyczące wystawianego asortymentu dostępne są na stronie www.amw.com.pl, w zakładce: Sprzęt i wyposażenie - Przetargi RSM. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej wybranej pozycji i zarejestrowanie się na liście uczestników przetargu przed jego rozpoczęciem. Wadium można wpłacać gotówką w kasie Oddziału codziennie w godz. 10:00–14:00 oraz w dniu przetargu w godz. 8:00–10:00 lub przelewem na konto Agencji Mienia Wojskowego w Banku Gospodarstwa Krajowego Oddział Wrocław przy ul. Malarskiej 26,
nr konta: 49 1130 1033 0000 0060 0720 0026.

Oferenci, którzy wpłacili wadium w formie przelewu, zostaną dopuszczeni do udziału w przetargu pod warunkiem jego wpływu na konto bankowe AMW, najpóźniej w przeddzień przetargu. Potwierdzenie dokonania przelewu należy okazać organizatorowi przetargu.

Wszystkich zainteresowanych powojskowym mieniem AMW zaprasza również do punktu sprzedaży bezpośredniej przy ul. Zwycięskiej 39 we Wrocławiu, czynnego od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8:00 do 14:00. Bez przetargu można tam nabyć między innymi: berety, hełmy, zestawy do konserwacji obuwia, akcesoria medyczne, szelki, zasobniki żołnierskie, torby na wyposażenie czy teczki.

Krzysztof Pawłowski
Oddział Terenowy AMW we Wrocławiu
stat4u PortalPOLSKA.pl