Wiele miast (351)

PolskiBus.com i BP Tour łączą siły, uruchamiają nowe trasy

PolskiBus.com i BP Tour rozpoczynają współpracę partnerską. Trzy nowe trasy połączą aż 16 polskich miast. BP Tour to już siódmy partner, która wzmacnia ofertę platformy PolskiBus.com integrującą polskich i międzynarodowych przewoźników autokarowych.
 
Dzięki współpracy z kolejnym partnerem, autobusy PolskiBus.com wyjeżdżające z Lublina obejmą swoimi trasami już kilkadziesiąt miast większych i średniej wielkości, w tym 6 zupełnie nowych: Puławy, Tarnów, Nowy Sącz, Sopot, Gdynię i Władysławowo.

Reklama
To dobra wiadomość dla turystów i wczasowiczów, którzy jeszcze w tym sezonie pragną wybrać się nad morze lub na południe Polski. Trasy nad morze i w góry obejmują swoim zasięgiem już większość regionów Polski. Wszystkie połączenia będą obsługiwane przez nowoczesne autokary Mercedes i Scania. Pierwsze kursy startują 1 września, a bilety są dostępne od dziś na stronie www.PolskiBus.com.
 
- Lubelska firma BP Tour dołącza do naszej platformy integrującej przewoźników autokarowych – mówi Piotr Pogonowski, dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.  - BP Tour jest już naszym siódmym partnerem, obok FlixBus, Arriva, Żak Express, AlbatrosBUS, Garden Service i Mobilis. Jestem przekonany, że ta bardzo dobrze zapowiadająca się współpraca będzie przebiegała w pozytywny i partnerski sposób, a naszym pasażerom przypadną do gustu nowe 

trasy w siatce połączeń PolskiBus.com.
 
Wszystkie kursy realizowane będą przez autokary Mercedes Tourismo 350 i Scania Touring. Za przednią szybą pojazdów będą znajdowały się informacje dotyczące linii. Pasażerowie będą mogli odbyć podróż na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com.


- Dołączenie do grona partnerów PolskiBus.com jest dla nas  ważnym wydarzeniem – ocenia Piotr Brewczak, prezes i właściciel BP Tour.  -  Jestem pewien, że pasażerowie z całej Polski
   
docenią nasze atrakcyjne kierunki i dynamiczne ceny biletów zaczynające się już od 1 zł. Wszystkie nasze połączenia będą realizowane przez najwyższej klasy autokary Mercedes i Scania. Jest to pierwszy etap kooperacji i już niebawem będziemy rozszerzać wspólną ofertę o kolejne połączenia z Lublina.

Jest to dopiero początek współpracy pomiędzy firmami, która już w najbliższym czasie będzie rozwijana. Profitem dla dotychczasowych klientów BP Tour będzie dostęp do całej krajowej oraz międzynarodowej siatki połączeń PolskiBus.com.
 
Podczas podróży obowiązuje regulamin przewozów BP Tour, który dostępny jest pod adresem:
www.bptour.pl/regulamin-przewozu,125.html
 
Szczegółowy rozkład jazdy znajduje się pod adresami:


    •             www.bptour.pl/rozklad-cennik,115.html

•             www.polskibus.com/pl/rozklad-jazdy.htm 
 
PolskiBus.com to lider rynku polskich przewoźników autokarowych. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie.

Bilety można kupić na stronie www.PolskiBus.com
 
PolskiBus.com obsługuje aż 18 tras, docierając do 26 polskich miast: Bydgoszczy, Częstochowy, Elbląga, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Leszna, Lublina, Łodzi, Łomży, Mławy, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Płocka, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Sandomierza, Skarżyska-Kamiennej, Torunia, Warszawy, Włocławka, Wrocławia i Zakopanego. Ponadto PolskiBus.com obsługuje 7 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Brno, Budapeszt, Pragę oraz Wiedeń.
 
Dzięki współpracy z partnerami, platforma PolskiBus.com integruje również 22 dodatkowe linie, docierając do kolejnych zagranicznych miast takich jak: Amsterdam, Dusseldorf, Hamburg, Zurych oraz polskich m.in. Augustów, Biała Podlaska, Białowieża, Białystok, Polańczyk, Przemyśl, Siedlce, Suwałki, Węgorzewo czy Zamość.
 
Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł ponad 18 milionów pasażerów. W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki.
 
Więcej informacji na stronie www.PolskiBus.com

 

stat4u PortalPOLSKA.pl