Wiele miast (351)

Polski producent profesjonalnych maszyn do obróbki metalu, drewna blachy oraz kompresorów i sprężarek


Każdego dnia ogromna ilość maszyn i urządzeń wjeżdża i wyjeżdża z centrum logistycznego Cormak. To polska marka wysokiej jakości maszyn do obróbki drewna i metalu oraz urządzeń transportowych.   

Od kilkunastu lat rozwija się firma Maktek Jerzy Zalewski, która stworzyła markę Cormak. Urządzenia i maszyny w jej ofercie mają niezbędne atesty bezpieczeństwa pracy.

Reklama
W Siedlcach na 11 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni magazynowej Cormak oferuje ponad 5 tysięcy maszyn i urządzeń przeznaczonych dla bardzo wielu branż. Ich odbiorcami są firmy polskie i zagraniczne, wzrasta eksport do wielu krajów. To największe centrum maszyn
do obróbki drewna i metalu w Polsce.

    Przy wyborze nowych produktów, inżynierowie Cormak zwracają szczególną uwagę na jakość. Następnie przeprowadzane są rygorystyczne kontrole wewnętrzne, z uwzględnieniem indywidualnych wymagań klientów.

Tylko produkty, które spełniają surowe normy jakości są dodawane do oferty. Staranny wybór maszyn i długoletnia współpraca z producentami są gwarancją zachowania wysokich standardów jakości. Specjaliści Cormak przeprowadzają odbiór techniczny każdej partii maszyn już u producenta. Szczegółowe kontrole sprawności przed transportem, zapewniają bezproblemowe uruchomienie maszyny u klienta.  
 
Zamawiając produkty dostępne w Cormak, klienci mają pewność, że wyposażają swój zakład
w nowoczesne i zaawansowane technicznie urządzenia. - Oferujemy urządzenia do obróbki metalu, takie jak: frezarka uniwersalna, szlifierki taśmowe, wiertarki, czy prasy, maszyny i urzą-
dzenia sterowane numerycznie (CNC), urządzenia laserowe, czy maszyny do obróbki drewna
-
wylicza Karol Zawadzki z Działu Sprzedaży.  - Z pomocą naszego wykwalifikowanego zespołu inżynierów, można stworzyć w swoim przedsiębiorstwie profesjonalne centrum obróbcze.
W ofercie są także: kompresory i sprężarki, wycinarki wodne oraz urządzenia transportowe – wózki paletowe.  
 
Cormak zajmuje się również doradztwem w zakresie doboru rozwiązań, które spełniają oczekiwania przedsiębiorstwa. Specjaliści udzielą niezbędnych informacji i pomagają w wyborze najlepszego urządzenia dla zainteresowanej firmy.  - Nasi inżynierowie mają odpowiednią wie-
dzę i przeszkolenie w zakresie obsługi i konserwacji wszystkich naszych maszyn i urządzeń do obróbki drewna i metalu
– dodaje Zbigniew Zieliński z Działu Serwisu.  
 
Organizowane są szkolenia oraz Dedykowane Pakiety Szkoleń z zakresu obsługi maszyn konwencjonalnych, jak i programowania maszyn sterowanych numerycznie (CNC) w siedzibie Cormak, jak i w przedsiębiorstwach wyposażonych w maszyny i urządzenia marki Cornak. Wszystkie oferowane maszyny posiadają odpowiednie atesty bezpieczeństwa pracy. Specjaliści udzielają kompleksowych informacji i profesjonalnie doradzają przy wyborze optymalnych rozwiązań dla zainteresowanej firmy. Wybierając urządzenia i maszyny Cormak mamy pewność, że kupujemy w polskiej firmie.  
 
Własny transport oraz długoterminowe umowy z renomowanymi przewoźnikami (DHL, Schenker), pozwalają Cormak na ekspresowe dostawy. Zespół logistyczny pracuje bardzo intensywnie w celu terminowego dostarczenia produktów. Dba również o to, aby towary były dostarczane w nienaruszonym stanie. Ciągle wzrasta sprzedaż maszyn i urządzeń Cormak nie tylko w Polsce, ale i zagranicą. - Nieustannie zdobywamy nowych kontrahentów z całego świata
– podkreśla Wołodymir Sokol z Działu Eksportu. - Największym zainteresowaniem maszyny marki CORMAK cieszą się w Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Francji i Norwegii. Nasze maszyny produkowane są w tej samej jakości, na tych samych liniach produkcyjnych co maszyny niemieckich i austriackich firm i producentów. Od materiałów po produkty końcowe, standardy przemysłu i wymogi klienta są ściśle przestrzegane. Każda maszyna została wyprodukowana zgodnie z normami CE.  
 
Zapewniany jest profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzedanych maszyn. Każda maszyna przed opuszczeniem magazynu Cormak przechodzi przegląd techniczny, co gwarantuje najwyższą jakość. Serwisanci posiadają odpowiednią wiedzę i przeszkolenie w zakresie obsługi i konserwacji wszystkich urządzeń do obróbki drewna i metalu.  
 
Przeprowadzane są szkolenia z zakresu obsługi maszyn i programowania CNC – liczne kursy instruktażowe. Takie szkolenia prowadzone są przez wysoce wykwalifikowanych specjalistów, którzy w prosty i zrozumiały sposób przekazują informacje dotyczące obsługi maszyn. Kursy obejmują zarówno urządzenia konwencjonalne, jak i programowanie maszyn sterowanych numerycznie (CNC).  
 
Więcej: www.cormak.pl 

 
stat4u PortalPOLSKA.pl