Wiele miast (351)

Polska w półfinale? WIŚNIOWSKI zagrzewa do kibicowania Orłom!

Stało się! Reprezentacja Polski wywalczyła awans do ćwierćfinału mistrzostw EURO 2016. Już dziś o 21:00 kibiców czekają ogromne emocje – Biało-Czerwoni zmierzą się z drużyną Portugalii. Oficjalny Parter Reprezentacji- firma WIŚNIOWSKI- zachęca do kibicowania Orłom. 

Reklama
Po ostatnim sukcesie polskiej reprezentacji w starciu ze Szwajcarami, oczekiwanie wobec podopiecznych trenera Nawałki stale rosną. Szwajcaria okazała się godnym rywalem dla naszych Orłów, niestety ich gra przybierała momentami brutalny obrót. Robert Lewandowski przypłacił walkę w ataku kontuzją stopy, jednak uspokaja kibiców, że do kolejnego meczu przystąpi w pełnej gotowości.
Tuż po pokonaniu Szwajcarów, polscy kibice z uwagą śledzili mecz Chorwacja - Portugalia, który przesądzić miał o tym, która drużyna będzie naszym następnym rywalem. Wynik meczu w dogrywce ustalił Ricardo Quaresma, dając upragniony awans drużynie Portugalii. Najbliższy mecz Polaków odbędzie się już w czwartek 30 czerwca na stadionie w Marsylii i już teraz wiadomo, że przyciągnie na trybuny i do stref kibica rekordową ilość polskich fanów. Drużyna Portugalii to bowiem utytułowana ekipa, mając w swoich szeregach takie gwiazdy jak Ronaldo, Pepe czy Nani. Kibice szykują się więc na wielkie sportowe widowisko, a polska drużyna na zaciekłe starcie. Po ostatnim meczu kapitan Reprezentacji Polski, Robert Lewandowski wyraził dumę z polskiej drużyny – pozostaje wierzyć, że nie inaczej będzie i dzisiaj. Na szczęście fani piłki nożnej mają solidne podstawy, by wierzyć w kolejne zwycięstwo Polaków – nasza doskonała defensywna stanowi wyzwanie dla najlepszych drużyn świata.
„Przed nami wielkie, sportowe emocje. Jesteśmy i wspieramy Reprezentację. Wierzymy, że uda nam się pokonać Portugalczyków i wywalczyć upragniony awans do kolejnej rundy. ”- podkreśla Katarzyna Świderska- dyrektor marketingu firmy WIŚNIOWSKI.
Już dzisiaj wieczorem czekają nas wielkie, sportowe emocje. Dowiemy się czy Polacy zagrają w półfinale EURO 2016. Kibicuj Biało-Czerwonym- start meczu od godz. 21.00!
stat4u PortalPOLSKA.pl