Wiele miast (352)

Polka zatrzęsła światem bielizny, nie tylko w Wielkiej Brytanii

Ella Vine, niegdyś trzykrotna mistrzyni Polski juniorek w szachach, teraz modelka i aktywistka praw Polaków w Wielkiej Brytanii, mieszkająca pod Londynem, zatrzęsła przemysłem bieliźnianym, projektując pierwszy w świecie magnetyczny pas do pończoch, który ułatwia przyczepienie pończoch do pasa z użyciem magnetycznego klipu. Ten oczekujący na formalny patent wynalazek, łączący modę z technologią, powstał w rok, z pomocą profesora fizyki nuklearnej i dzięki utworzeniu innowacyjnej technologii NeoMagTriple™ .

Fot. Marcin Zoń, PortalPolski.pl

Reklama
Projekt Elli Vine został wybrany do wsparcia przez Essex Innovation Programme, regionalną agencję sponsorowaną przez rząd brytyjski i Unię Europejską, pomagającą nowym firmom w Essex. Produkt został wyróżniony przez media brytyjske, które okrzyknęły go ‘’czystym nokautem’’, który ułatwi życie kobietom noszącym pończochy.

Przemysł bieliźniany wydaje się od dawna ustabilizowany, bardzo trudno jest nowym firmom wejść na rynek. Tymczasem marka Ella Vine oferuje coś nowego, świeżego i innowacyjnego w obszarach, w których wcześniej wydawało się to niemożliwe. - Magnetyczne zapięcie w pasie do pończoch będzie fantastycznym ułatwieniem - pas magnetyczny Ella Vine zarekomendował Jack Levene, były dyrektor Krajowego Działu Bielizny Marks & Spence.  - To jest pierwsza od lat innowacja tego rodzaju, która ułatwia zapinanie lub odpinanie pończoch od pasa.


Ella Vine wyjaśnia ideę: - Przez całe minione stulecie, kobiety musiały przypinać pończochy do pasa w sposób, który jest trudny, niewygodny, zajmuje dużo czasu i co gorsza czasami – nie zawsze działa. Dlatego zaprojektowałam magnetyczne zapięcie, dzięki któremu natychmiastowo można przypiąć pończochy do pasa - jest to bardzo proste i skuteczne.

Magnetyczny pas do pończoch w wykonaniu Polki już zyskał duże uznanie w środowisku artystycznym i modelek prezentujących odzież na pokazach mody.  - Ten produkt jest unikalny i innowacyjny – nie mogę się doczekać, aby go dostać do wykorzystania – interesuje się tym wynalazkiem Helen Kitajewski, finalistka Brytyjskiej Miss Piękności i Miss Piękności Pembrokshire 2016. - Pasy do pończoch Ella Vine są również seksowne i wyglądają fantastycznie.

Khandie Khisses, jedna z najlepszych tancerek burlesque w UK także pochwaliła projekt:  - W burlesque poszukujemy nowych sposobów uwodzenia publiczności. To cudo marki Ella Vine dało nam właśnie taką możliwość. W naszym codziennym noszeniu pończoch, kto nie kocha produktu, który ułatwi nam bycie seksownym?
   

Lady Blue Pheonix, tancerka burlesque, dodaje:  - Nie mogę sie doczekać, kiedy produkt trafi na rynek! Ja i moje koleżanki myślimy, że to zmieni świat burlesque. Nie będziemy musiały już martwić się, że pończochy porwą się od dotychczasowych plastikowych i metalowych zapięć i będziemy mogły nosić różne rodzaje pończoch, które da się łatwo przypiąć do pasa do pończoch.

Opatentowanie wynalazku to nie wszystko; to dopiero początek drogi. Ella mówi:  - Zakładając firmę, nie miałam budżetu na jej prowadzenie. Nie chciałam brać żadnych pożyczek i zaczynać z długami, wiec zamiast tego zaczęłam finansowanie społecznościowe (ang. crowdfunding) w znanym portalu www.Indiegogo.com 

    Jest to szybko rozwijająca się metoda rozwoju nowych firm.

Zasady są proste. Ludzie z całego świata mogą wejść na moją stronę na Indiegogo i zamówić produkty firmy w formie przedsprzedazy. To umożliwi autorce projektu, Elle Vine wyprodukowanie magnetycznych pasów do pończoch i innych produktów bieliźnianych i wprowadzenie ich na rynek.


Oferowane są prezenty i niespodzianki dla tych, którzy wesprą inicjatywę – nie tylko dla kobiet, także dla mężczyzn.

Zaangażowanie emocjonalne klientów jest więc już od samego początku powstawania firmy; klienci mają satysfakcję uczestniczenia w projekcie nowym i tchnącym świeżością spojrzenia. W Wielkiej Brytanii, a szczególnie w USA jest to bardzo popularna metoda wprowadzania nowości na rynek.

Projekt Elli Vine ma też wymiar społeczny – 2% funduszy zebranych poprzez crowdfunding zostanie przekazana dla Women’s Aid, organizacji charytatywnej pomagającej osobom doświadczającym przemoc domową.

Wesprzeć kampanię Elli Vine i zamówić magnetyczne pasy do pończoch można na https://igg.me/at/EllaVine

Więcej:  www.ellavine.co.uk


stat4u PortalPOLSKA.pl