Legionowo
Policjanci odwiedzili dzieci z Dzierżoniowa

Policjanci odwiedzili dzieci z Dzierżoniowa spędzające wolne dni na obozie sportowym w Jadwisinie. W czasie spotkania funkcjonariusze przypomnieli najmłodszym wiele zasad bezpieczeństwa w różnych miejscach i sytuacjach. Uczestnicy chętnie poznawali codzienne zadania policjantów i ich wyposażenie do służby. Mamy nadzieję, że zdobytą wiedzę uczestnicy obozu wykorzystają nie tylko w wakacje.

Reklama

Kolejna grupa dzieci została objęta policyjnymi działaniami dotyczącymi bezpieczeństwa w wakacje. Policjantka zajmująca się profilaktyką i dzielnicowy z Serocka przypomnieli dzieciom z Dzierżoniowa spędzającym wakacje w placówce Ośrodka Sportu i Rekraacji w Serocku zasady zachowania w różnych miejscach. Podczas rozmowy policjanci sprawdzili czy dzieci prawidłowo podróżują pojazdami i zachowują się na drodze jako piesi. Kolejnym elementem bezpieczeństwa było zachowanie podczas letnich wyjazdów oraz w kontakcie z nieznanymi osobami.
 

Reklama______________________________________________________________

Zadzwoń pod numer 
798-750-408
Zamów pierwszą skrzynkę
 całkowicie za darmo!
www.DanVita.pl
 

___________________________________________________________________

 

Uczestnicy spotkania  bardzo chętnie oglądały z bliska wyposażenie do służby. Dużo radości sprawiło im sprawdzenie jak działa policyjny radiowóz. Siadając za kierownicą  chciały przez chwilę poczuć się policjantami.

Wszyscy zobowiązali się do ostrożności oraz przestrzegania przypomnianych przez policjantów zasad nie tylko podczas wakacji.

stat4u PortalPOLSKA.pl