Wiele miast (351)

Podest magazynowy - montaż i demontaż w dobrej cenie!

 
Pomost magazynowy jest doskonałym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie brakuje powierzchni do składowania towarów. Ponadto takie rozwiązanie sprawdzi się tam, gdzie nie ma warunków do rozbudowy magazynu.

Konstrukcja pomostów pozwala na składowanie dowolnych towarów, zarówno palet jak i elementów drobnicowych, czy maszyn.

Reklama
Oferowane przez firmę AmRACK nowe pomosty magazynowe dają możliwość zwiększenia powierzchni magazynu, bez konieczności jego rozbudowy. Pomosty magazynowe to dodatkowa przestrzeń w magazynie. Pod konstrukcją pomostu umożliwia ruch ludzi, wózków widłowych i innych urządzeń stosowanych w magazynach.
 
Pomosty AmRACK są dostępne w rozpiętościach słupów dostosowanych do potrzeb klienta i odpowiednie do wytrzymałości posadzki. Powierzchnia podłogi może być wykonana z płyt wiórowych o grubości 38 mm lub kraty pomostowej. Możliwe jest wykonanie konstrukcji z jedno, dwu, trzy i więcej poziomami podłogi.
 
- Nasze pomosty mają liczne zalety: łatwy montaż oraz demontaż i ponowne użytkowanie w innej lokalizacji, dowolna aranżacja przestrzeni magazynowej pod pomostem i na pomoście
– podkreślają specjaliści AmRACK. - Konstrukcja umożliwia montaż oświetlenia, instalacji tryskaczowej i innych instalacji montowanych pod podłogą, a także zapewniają 4-5-krotnie niższe koszty powierzchni niż w przypadku budowy nowego magazynu.
 
Pomosty wykonane są z profili zimno lub gorącowalcowanych i zabezpieczone lakierowaniem proszkowym w standardowych kolorach: szarym, żółty, niebieskim, pomarańczowym.
 
Oprócz pomostów magazynowych w ofercie AmRACK są regały przesuwne, regał paletowy, podest magazynowy, regały półkowe, regały wspornikowe, wielopoziomowe regały półkowe, regały przepływowe pallet flow oraz carton flow, także regały wjezdne i wjezdne z platformą mobilną, regały mobilne i różne akcesoria regałowe – półki siatkowe, kraty pomostowe i wygrodzenia.
 
Specjaliści AmRACK wykonują także zlecone usługi takie jak przeglądy eksperckie regałów, montaż lub demontaż i serwis regałów oraz prowadzony jest skup i sprzedaż regałów używanych.
 
Szczegóły oferty: https://amrack.pl/pomosty-magazynowe/


Publikacja promocyjna.
stat4u PortalPOLSKA.pl