Bydgoszcz
Piosenki Franka Sinatry nad Brdą

Zapraszamy na siódmy koncerty tegorocznego cyklu Rzeka Muzyki. Tym razem nad Brdą rozbrzmiewać będzie muzyka ponadczasowa. Piosenki Franka Sinatry w interpretacji Natalii Świerczyńskiej.

Reklama
Piosenki Sinatry, jednego z najpopularniejszych piosenkarzy minionego wieku, mimo upływu lat, nadal są znane. Śpiewali je najwięksi wykonawcy. To klasyka muzyki rozrywkowej, bo Sinatra wyniósł je na wyżyny wielkiej sztuki. Lista najbardziej znanych piosenek Sinatry wydaje się nie mieć końca.
 
Natalia Świerczyńska to absolwentka studiów jazzowych, na kierunku wokalistyki jazzowej Akademii Muzycznej w Poznaniu, w klasie dra Janusza Szroma. Współpraca z wieloma muzykami oraz różne style muzyczne, z jakimi się spotkała, mają swoje odbicie w jej twórczości oraz interpretacjach utworów, które wykonuje. Szerokiemu kręgowi widzów znana jest z programu telewizyjnego typu talent-show, „The Voice of Poland”, gdzie śpiewała w drużynie Edyty Górniak, a Radio Zet  zrecenzowało jej talent określeniami „perełka wokalna, koronkowy wokal”. Jednym słowem zapraszamy na swing w wykonaniu pięknej, utalentowanej kobiety…

Reklama_________________________________________________________________________

BEZPŁATNIE PRZYWOZIMY
   
Zakupy w Bydgoszczy
    
Tel. (w godz. 7-22) 602 - 740 - 856
do domów, biur, warsztatów itp.
________________________________________________________________________________
 
Rzeka Muzyki przeniesie nas do swingujących klubów muzycznych Ameryki ubiegłego stulecia, zapowiada się więc elegancki i nastrojowy wieczór. W Ameryce zostaniemy na dłużej, ale o tym już w następnym tygodniu. Na razie prosimy przyjąć zaproszenie na najbliższą niedzielę, 14 sierpnia, jak zawsze początek o godz. 19.00. Amfiteatr przy Operze Nova, wstęp wolny. (jkd)
stat4u PortalPOLSKA.pl