Wiele miast (12)
Pierwszy sklep KiK w Nowej Soli będzie otwarty już w czwartek

Dla klientów sklepu KiK, którzy przyjdą na zakupy 2 października – w dniu oficjalnego otwarcia – przygotowano liczne atrakcje, loterie i konkursy, a także – wyjątkowe promocje. Do odwiedzin zachęca jednak przede wszystkim bogaty asortyment, jaki sklep ma w swojej ofercie – atrakcyjną odzież damską, męską i dziecięcą oraz oryginalne dekoracje do domu i artykuły codziennego użytku.

Reklama
Sklep KiK mieści się w C.H. Nowa Sól przy ul. Staszica 6, zajmując powierzchnię 450 m2. Otwarty jest siedem dni w tygodniu – od poniedziałku do soboty w godzinach 9-20, w niedziele między 10 a 18. Przestrzeń sklepu jest bardzo przestronna, umożliwiając swobodne zakupy w miłej atmosferze. Kolekcje podzielone są tematycznie i kolorystycznie, dzięki czemu łatwo odnaleźć interesujący dział i zgodne z upodobaniami ubrania czy domowe akcesoria. Styliści KiK przygotowali również propozycje gotowych zestawów odzieży, które mogą być inspiracją dla klientów poszukujących ciekawych pomysłów i aktualnych trendów, ale też dla tych, którzy w dziedzinie mody lubią sięgać po rady profesjonalistów.
 
Ważnym aspektem dla właścicieli sieci KiK, którzy chcą popularyzować ideę modnych i niedrogich zakupów, jest stosunek jakości produktów do ceny.

-Zgodnie z filozofią „korzystnie, modnie, z pomysłem” wychodzimy naprzeciw wymaganiom naszych Klientów, oferując im wyłącznie produkty wysokiej jakości, dostosowane do aktualnych trendów, a przede wszystkim w niskich cenach. Zakupy w naszych sklepach mają być przyjemnością, podczas której można wyjść na spotkanie z modą, sezonowymi i klasycznymi fasonami, ale też oryginalnymi rozwiązaniami, proponowanymi przez naszych projektantów – mówi Mariusz Kulik, dyrektor generalny sieci KiK w Polsce – Podobnie jak w modzie, tak i w przypadku akcesoriów do domu dbamy o jakość i ciekawą stylistykę oferowanych przez nas produktów. Chemy tym samym nie tylko podkreślić nasze przywiązanie do estetyki, ale również ułatwić zakupy klientom.

Nowo otwarty sklep KiK w Nowej Soli przy ul. Staszica 6 zaprasza od 2 października, od poniedziałku do soboty w godzinach 9-20 oraz w niedziele w godzinach 10-18.

KiK Textil Sp. z o. o. to jedna z wiodących sieci detalicznych na rynku europejskim. Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarto w 1994 roku w Düsseldorfie. Od tego czasu sieć sukcesywnie się rozrasta rozwijając działalność w kolejnych krajach. Obecnie marka KiK jest w właścicielem ponad 3 200 sklepów na terenie: Polski, Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier i Chorwacji.
KiK Textil Sp. z o. o. oferuje bogaty asortyment, obejmujący wysokiej jakości odzież, biżuterię, dodatki, zabawki oraz tekstylia domowe. Swoją ofertę firma kieruje do osób ceniących modne i markowe produkty w atrakcyjnej cenie.
   
Rafał Wójcicki
GutPR
stat4u PortalPOLSKA.pl