Starogard Gdański
Okulary korekcyjne z rabatem

Radosław Domkowski, który prowadzi zakład optyczny przy ul. Podgórnej, przystąpił do programu „Starogardzka Karta Dużej Rodziny”. 13 września podpisał z prezydentem miasta Januszem Stankowiakiem porozumienie w tej sprawie.  

Reklama
Najtańsze okulary za min. 100 zł po okazaniu Starogardzkiej Karty Dużej Rodziny w zakładzie optycznym Radosława Domkowskiego będą kosztowały o 10 zł mniej. 10%  wynosi bowiem zaproponowany przez niego rabat na ich zakup. 
 
Radosław Domkowski zgłosił się również do Ogólnopolskiej Karty Seniora. Lada dzień zostanie wpisany na listę firm, które proponują seniorom, właścicielom Karty Seniora różnego rodzaju ulgi. Podobnie jak dla rodzin wielodzietnych, tak dla seniorów oferuje 10% rabatu przy zakupie okularów korekcyjnych.

Reklama________________________________________________________________________________________

Zakupy 
w Starogardzie Gdańskim

 
 
Tel. (w godz. 6-22) 793 - 793 - 785
 
 
do domów, biur, warsztatów itp.
  Bezpłatnie przywozimy
_________________________________________________________________________________________________
 
Pełna lista partnerów Starogardzkiej Karty Dużej Rodziny znajduje się na stronie miasta w zakładce: http://starogard.pl/ulgi-dla-rodzin-wielodzietnych-2260. Pełna lista ogólnopolskich partnerów programu znajduje się na stronie: https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/partnerzy-karty-duzej-rodziny. (jkd)
stat4u PortalPOLSKA.pl