Wołomin
Ogłoszenie o wolnym stanowisku pracy

Komendant powiatowy policji w Wołominie ogłasza nabór na stanowisko sprzątaczki w Komisariacie Policji w Ząbkach.

Wymagania:
 - posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych,
 - stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na proponowanym stanowisku,
 - wykształcenie co najmniej podstawowe,
 - dyspozycyjność,
 - odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie i samodzielność,
 - dokładność oraz umiejętność pracy w zespole.
Zakres obowiązków
Do podstawowych obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie
utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach budynku KP w Ząbkach oraz na terenie przyległym w tym:
- codzienne zamiatanie i zmywanie podłóg użytkowanych pomieszczeń,
- pastowanie podłóg raz w tygodniu,
- codzienne opróżnianie koszy na śmieci oraz wynoszenie ich zawartości
do wyznaczonego pojemnika,
- codzienne wycieranie kurzu ze wszystkich urządzeń i sprzętu znajdującego się w pomieszczeniach służbowych,
- codzienne mycie i dezynfekcja urządzeń sanitarnych oraz mycie ścian
i podłóg pokrytych glazurą i terakotą,
- mycie okien i drzwi,
- usuwanie wszelkiego rodzaju plam i zabrudzeń,
- sprzątanie terenu przyległego do komisariatu,
- przestrzeganie dyscypliny pracy oraz przepisów BHP i PPOŻ
Wymiar i data zatrudnienia: 1/2 etatu, umowa na czas określony (1 rok), z możliwością przedłużenia.
Wymagane dokumenty i oświadczenia:
- podanie o pracę,
- CV z opisem przebiegu pracy zawodowej,
- kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie zawodowe,
- kserokopie świadectw pracy,
Dokumenty aplikacyjne: podanie o pracę oraz CV należy opatrzyć klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych).
Wymagane dokumenty należy złożyć w sekretariacie KPP w Wołominie na adres: KPP Wołomin, ul. Wileńska 43A, 05-200 Wołomin, z dopiskiem nabór na stanowisko sprzątaczki.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 226047254 lub
226047280. (jkd)

Reklama_____________________________________________________________________
       Na wigilijny stół
pierogi, krokiety, kopytka
z Pracowni 54 Pierogi

Tel. 502 - 112 - 935,
510 - 143 - 909, 500 - 348- 537

stat4u PortalPOLSKA.pl