Mysłowice
Odwiedzam "moją komendę"

Uczniowie z Zespołu Szkół Sportowych w Mysłowicach odwiedzili Komendę Miejską Policji w Mysłowicach. Dzieci miały okazję zapoznać się z pracą policjantów, a także obejrzeć wykorzystywany w służbie sprzęt oraz radiowozy. 

Reklama
Z uwagi na zbliżający się okres wakacyjny, policjant mysłowickiej komendy, przypomniał dzieciom jak unikać niebezpieczeństw w trakcie zabaw, a także w domu i na drodze. Mundurowy zwrócił uwagę na używanie elementów odblaskowych, które poprawiają bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego. 

Reklama__________________________________________________________________________________________
Zakupy w Mysłowicach
 
 
Tel. (w godz. 6-22) 530 - 639 - 395
 
 
do domów, biur, warsztatów itp.
  Bezpłatnie przywozimy
___________________________________________________________________________________________________
 
Dzieci odwiedziły gabinet komendanta mysłowickiej policji i miały okazję zobaczyć pomieszczenie, w którym zatrzymywani są przestępcy. W sali odpraw mogli osobiście pooglądać wyposażenie policjanta, które jest wykorzystywane w codziennej służbie, a na parkingu mogli zasiąść na skuterze czy w radiowozie. 
 
Omówiono również dzieciom oraz ich opiekunom założenia aktualnie trwającej akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo....nad wodą". Na koniec mundurowy usłyszał podziękowanie od dzieci. (jkd)
stat4u PortalPOLSKA.pl