Lublin
Nowy inwestor w Lubelskiej Podstrefie Ekonomicznej

Spółka CEGA otworzy w Lublinie nowy zakład w hali produkcyjno–magazynowej z zapleczem biurowo–socjalnym, powierzchni wynajętej w Panattoni Park na Felinie i wyposaży ją w linie technologiczne do produkcji wyrobów termokurczliwych z tworzyw sztucznych stosowanych do budowy sieci preizolowanych w ciepłownictwie i przemyśle oraz używanych w energetyce.

Reklama

Spółka CEGA zainwestuje w nowy projekt ponad 9 mln zł, a inwestycję planuje zakończyć do końca 2017 roku. W powstającym zakładzie zatrudnionych zostanie 22 nowych pracowników. Celem przedsięwzięcia jest radykalne zwiększenie zdolności produkcyjnych firmy, rozbudowa działu badań i rozwoju oraz wdrożenie innowacyjnych wyrobów. Wyroby firmy CEGA cieszą się powszechnym uznaniem rynku, legitymują się m.in. wydanym przez Ośrodek Badawczo Rozwojowy Ciepłownictwa – Certyfikatem dla osłon złączy termokurczliwych sieciowanych radiacyjnie oraz Certyfikatem dla osłon złączy zgrzewanych elektrooporowo.

Reklama________________________________________________________________________________
 

Optima              
Zamów kuriera

Paczki, przesyłki
 

Kurier-Lublin.pl

Bezpłatna dostawa
sklepu spożywczego


tel. 534-787-231

WDomowychCenach.pl

 

 

_______________________________________________________________________________________

CEGA jest posiadaczem patentu wydanego przez Urząd Patentowy RP na osłony złączy termokurczliwych sieciowanych radiacyjnie i sposób ich wytwarzania, jest ponadto partnerem Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie.

 

Obecnie Lubelska Specjalna Strefa Ekonomiczna obejmuje 128 ha w pełni uzbrojonych terenów inwestycyjnych. W lubelskiej Podstrefie ekonomicznej zainwestowało już 41 inwestorów, z czego 21 prowadzi już działalność, a wartość zrealizowanych nakładów wynosi 831 mln zł. Liczba nowo powstałych miejsc pracy wynosi 1 238 osób. Do tego należy doliczyć utrzymane 1 098 co daje na dzień dzisiejszy 2 309 istniejących miejsc pracy w strefie.

stat4u PortalPOLSKA.pl