Radom
Nowe miejsce do rekreacji

Mieszkańcy osiedla Michałów wkrótce zyskają nowe miejsce do rekreacji i wypoczynku. Powoli kończą się prace związane z budową parku między ulicami Królowej Jadwigi, Władysława Łokietka i Piastowską.

Reklama

Mieszkańcy Michałowa z nowego parku będą mogli korzystać już pod koniec sierpnia. Wtedy powinny się zakończyć główne prace.

- Sama umowa kończy się w październiku. Jesienią rozpoczną się jeszcze nowe nasadzenia drzew, krzewów oraz łąk kwietnych i trawników, których latem się nie wykonuje. W ciągu kilku najbliższych tygodni czeka nas także montaż fontanny oraz prace przy budowie górki saneczkowej. Cieszymy się z tego, że miasto zyska kolejny teren zielony, którego projekt był szeroko konsultowany z mieszkańcami osiedla – mówi zastępca prezydenta Konrad Frysztak.

Wykonawcą inwestycji jest konsorcjum trzech radomskich firm. Są to: Ogrody Kijewicz, Zakład Instalacji Sanitarnych i Remontowo-Budowlany, Henryk Maleta oraz Spółdzielnia Rzemieślnicza Budowlana. Koszt budowy parku na Michałowie to nieco ponad 3 mln 600 tys. złotych.

Reklama_____________________________________________________________________________________________
 

Sklep Tradycja Smaku
na osiedlu Wośniki 

Zakupy spożywcze w Radomiu
www.WDomowychCenach.pl
Tel. (w godz. 7-22) 799 - 017 - 561
   
   
radom(at)wdomowychcenach.pl
do domów, biur, warsztatów itp.
  Bezpłatnie przywozimy
______________________________________________
stat4u PortalPOLSKA.pl