Wiele miast (374)

Nocna premiera i sprzedaż gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" już 18 maja w sklepach Saturn i Media Markt!

Wiedźmin 3: Dziki Gon jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier video w 2015 roku. 18 maja br. o godzinie 21.00 wybrane sklepy Saturn i Media Markt zapraszają na wyjątkowe wydarzenie – nocną premierę gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon” i spotkanie z jej twórcami – CD Projekt RED.

Reklama


Międzynarodowa premiera długo oczekiwanej gry Wiedźmin 3: Dziki Gon zbliża się wielkimi krokami. W Polsce kultowa gra zostanie oficjalnie udostępniona 19 maja o północy, dlatego uczestnicy nocnych imprez organizowanych 18 maja w sklepach Saturn i Media Markt mają szansę jako pierwsi poznać tajniki nowej odsłony Wiedźmina. W tym dniu, w godzinach 21.00-23.00, w wybranych sklepach Media Markt w Poznaniu (M1), Szczecinie (Atrium Molo) i Wrocławiu (Galeria Dominikańska) oraz sklepach SATURN w Warszawie (Blue City), Katowicach (Silesia City Center) i Krakowie (Galeria Krakowska) odbędą się prezentacje trzeciej odsłony kultowej gry.

Uczestnicy wydarzenia spotkają się z twórcami gry ze studia CD Projekt RED. Goście odpowiedzą na pytania fanów, zdradzając nieznane szczegóły związane z produkcją „Wiedźmin 3: Dziki Gon”. Na koniec wielbiciele przygód Geralta z Rivii wykażą się swoją wiedzą dotyczącą gry, biorąc udział w quizie przygotowanym przez CD Projekt RED. Na osobę, która najlepiej odpowie a pytania i dodatkowo rozwiąże zadanie specjalne, czeka wyjątkowa nagroda – zwiedzanie studia, w którym narodziła się kultowa produkcja i rozmowa z jej twórcami. Koniec spotkania będzie jednocześnie oficjalnym początkiem dystrybucji gry – od godziny 23.00 wybrane sklepy Saturn i Media Markt uruchomią nocną sprzedaż Wiedźmin 3: Dziki Gon: Saturn w: Bydgoszczy (Focus Park), Gdańsku (Galeria Bałtycka), Katowicach (Silesia City Center), Krakowie (Galeria Krakowska), Lublinie (Cuprum Arena), Łodzi (Manufaktura i Park Łódź), Warszawie (Blue City), Wrocławiu (Magnolia Park i Pasaż Grunwaldzki) i Szczecinie (Galeria Kaskada);

Media Markt w: Bydgoszczy (ul. Jagiellońska 94B), Chorzowie (ul. Katowicka 160), Czeladzi (M1), Gdańsku (CH Oliwa), Katowicach (ul. Alpejska 6), Koszalinie (CH Forum), Krakowie (M1 i Solvay Park), Legnicy (Galeria Ferio), Poznaniu (M1), Płocku ((Galeria Mazovia), Rybniku (CH Tesco), Rzeszowie (ul. Rejtana 36), Słupsku (CH Jantar), Szczecinie (CH Piast), Tarnowie (Gemini Jasna Park), Wrocławiu (Galeria Dominikańska), Zabrzu (M1).
 
Adresy sklepów biorących udział w akcji, dostępne są na stronach www.mediamarkt.pl i www.saturn.pl .

Premiera gry Wiedźmin 3:Dziki Gon to wyjątkowe wydarzenie dla fanów gier RPG i nie mogło przejść bez echa w sklepach takich jaki Saturn i Media Markt, które są nie tylko największym w Polsce dystrybutorem elektroniki użytkowej do domu i biura, ale także pasjonatem nowych technologii i różnych form rozrywki. Tym razem fani gier komputerowych i świata fantasy będą mogli spotkać się z twórcami tak bardzo oczekiwanej gry i poznać kuluary jej powstania. Nocna premiera  Wiedźmin 3: Dziki Gon dostarczy niezapomnianych przeżyć zarówno graczom dopiero rozpoczynającym swoją przygodę ze światem Geralta, jak i fanom serii oraz powieści Andrzeja Sapkowskiego – powiedział Piotr Daruk, Kierownik Zespołu Zakupu Hardware/Entertainment w Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.

Z myślą o wszystkich fanach, którzy niecierpliwie czekają na trzecią część serii, sieci Saturn i Media Markt uruchomiły przedsprzedaż w swoich sklepach internetowych www.mediamarkt.pl i www.saturn.pl. Grę można zamówić przez internet z dostawą do domu, lub odebrać we wskazanym markecie.O grze „Wiedźmin 3: Dziki Gon”
Wiedźmin to komputerowa gra fabularna (cRPG) osadzona w pełnych grozy, barbarzyństwa i intryg czasach wojny. Jej bohaterem jest Geralt z Rivii, członek elitarnej kasty łowców potworów, którego celem jest wprowadzić równowagę w świecie opanowanym przez zło. Każda kolejna część gry, będącej adaptacją książek Andrzeja Sapkowskiego, cieszy się ogromną popularnością i prestiżowymi wyróżnieniami branżowymi. Nowa odsłona p.t. „Wiedźmin 3: Dziki Gon” to trzecia część serii, której twórcą i wydawcą jest firma CD Projekt RED.

„Wiedźmin 3: Dziki Gon” to ponad 100 godzin rozgrywki łączącej trzymającą w napięciu, intensywną fabułę z otwartym światem, w którym to użytkownik decyduje o podejmowanych wyzwaniach i zakończeniu gry. Gracze ponownie wcielą się w Geralta z Rivii i wyruszą zmierzyć z istotami potężniejszymi, niż kiedykolwiek wcześniej – szeregiem siejących zniszczenie upiornych jeźdźców, zwanych Dzikim Gonem. A wszystko po to, aby mogła się wypełnić prastara przepowiednia.

Trzecia część gry o Wiedźminie wyróżnia się nie tylko niesamowitą, trzymającą w napięciu fabułą i koncepcją otwartego świata, w którym każda decyzja podejmowana przez graczy ma swoje konsekwencje. „Wiedźmin 3: Dziki Gon” wyznacza także nowe standardy technologiczne dla gier RPG. Grafika gry napędzana jest autorskim silnikiem REDengine3,
a dźwięk w systemie 7.1 jest krystalicznie czysty i głęboki. Gra dostępna będzie na platformy nowej generacji PlayStation®4, Xbox One oraz PC.


Media SATURN
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )

stat4u PortalPOLSKA.pl