Wiele miast (31)

Nawet sprzątanie krwi z kanapy po nieudanej imprezie

 
Od Gliwic do Jaworzna i od Siewierza do Tych. Dalsze wyprawy do Rybnika czy Zawiercia również się zdarzały. Już kilkuset klientów obsługuje firma Adriana Sedeckiego “Czyszczenie Śląsk”. Firma działa od 3 lat i zyskuje wciąż liczniejszych klientów. 
 
Zdarzają się zlecenia zaskakujące...

Reklama
- Oj, nawet sprzątanie krwi z kanapy po niezbyt udanej imprezie – dyskretnie uśmiecha się Adrian Sedecki. – Ale nie wchodźmy w szczegóły.  Usługi czyszczenia tapicerek, wykładzin i sprzątania mieszkań stają się coraz bardziej potrzebne i popularne, bo wszystkim nam brakuje czasu na samodzielne borykanie się z codziennymi trudnościami, lepiej zlecać je fachowcom, wyposażonym w specjalistyczny sprzęt. 

    Najczęściej zlecane jest mycie okien, pranie tapicerek i dywanów oraz kompleksowe sprzątanie po wynajmie lub przed wynajmem, często z wynoszeniem mebli. Także ogarnięcie rozgardiaszu po remontach i w nowo budowanych obiektach.

Firma jest raczej ukierunkowana na prywatne domy i mieszkania, a także biura do jednorazowego posprzątania, wyprania tapicerki, uprzątnięcia. Często klienci telefonują ponownie i raz na miesiąc
umawiają się na usługi.
 
- Gdy ktoś ma problem z większymi zabrudzeniami, to nie ma sensu samodzielnie próbować się z tym uporać, bo łatwiej i szybciej poradzą sobie z tym nasi specjaliści – wyjaśnia Adrian Sedecki.  - Mamy specjalistyczny sprzęt i środki czyszczące, które dosłownie czynią cuda, a doświadczenie naszych specjalistów pozwala szybciej, taniej i skuteczniej doprowadzić do porządku meble, dywany, wykładziny czy okna i inne elementy wyposażenia mieszkań.
 
Już kilkadziesiąt takich zleceń miesięcznie wykonują specjaliści firmy Adriana Sedeckiego w wielu miastach Śląska - od Gliwic do Jaworzna i od Siewierza do Tych. Zdarzają się także dalsze wyjazdy – na przykład do Rybnika czy Zawiercia.  
 
Kontakt z Adrianem Sedeckim “Czyszczenie Śląsk”: tel. 501 688 682 

 
stat4u PortalPOLSKA.pl