Wiele miast (380)

Narzędzie do rozliczania wydatków służbowych Spendeo by Edenred zostało nagrodzone w programie Najwyższa Jakość Quality Internat


Jedyne w Polsce rozwiązanie do zarządzania wydatkami służbowymi – Spendeo by Edenred zostało nagrodzonew programie Najwyższa JakośćQuality International 2016, odbywającego się pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiego Komitetu Normalizacyjnego i Klubu Polskiego Forum ISO 9000.

Reklama
Najwyższa Jakość QI jest największym konkursem jakościowym w Polsce, skupiającym przedstawicieli firm i instytucji, działających na terytorium naszego kraju wokół idei zarządzania jakością.
 
Najwyższa Jakość QI to program, który ma za zadanie promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością oraz wyodrębnienie tych organizacji, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie.

Spendeo by Edenred to kompleksowe i proste rozwiązanie wspierające proces obsługi wydatków służbowych. Ze Spendeo firma zredukuje koszty i czas poświęcany na obsługę procesu związanego z rozliczaniem podróży służbowych, a także zminimalizuje obieg dokumentów przekazywanych między pracownikami. Bieżąca kontrola wydatków oraz przejrzysta informacja pozwalają zaoszczędzić firmie konkretne kwoty.    
 
Więcej na spendeo.edenred.pl
 
Grupa Edenred rozpoczęła działalność ponad 50 lat temu we Francji. Dziś działa w 42 krajach, obsługuje blisko 700 tysięcy klientów, posiada ponad 200 różnych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań, co daje jej pozycję światowego lidera w usługach przedpłaconych.
 
Od 20 lat działa na polskim rynku, oferując rozwiązania oparte na kartach przedpłaconych w zakresie zarządzania wydatkami firmowymi, motywacji pracowników i budowania lojalności w biznesie.Grupa Edenred posiada wieloletnie doświadczenie w rozwiązaniach dedykowanych zarządzaniu wydatkami służbowymi na rynkach światowych. Edenred tworzy m.in. standard w zarządzaniu wydatkami firmowymi w Polsce w postaci prostego i kompleksowego narzędzia Spendeo by Edenred®. 

(ac)


 
stat4u PortalPOLSKA.pl