Wiele miast (351)

Najlepsze miejsce na wypoczynek - góry

 
Tegoroczne ferie zimowe już się zaczęły. Śnieg, mróz i ogólnie zimowa aura dopisują. Po dwóch latach pandemicznych ograniczeń nareszcie można wyjechać na zimowy wypoczynek, mimo wszystko.

W roku szkolnym 2021/2022 ferie zimowe są zaplanowane
w terminie od 17 stycznia do 27 lutego 2022 roku.

Dokładny termin zależy od poszczególnych województw.

Reklama
Na zimowych wczasowiczów czekają w okolicach obiektu Parzenica w Białce Tatrzańskiej doskonale przygotowane trasy zjazdowe, o różnym stopniu zaawansowania, wciąż rozbudowujące się wyciągi narciarskie i Terma Białka ze swoimi gorącymi kąpielami i innymi atrakcjami wodnymi, a latem także liczne trasy rowerowe.
 
Białka Tatrzańska to świetna baza wypadowa nie tylko do Zakopanego (około 15 km), ale także w stronę Pienin, Orawy, Pasma Babiogórskiego, Gorców i na Słowację. Polecane są również wycieczki nad Zalew Czorsztyński (w odległości około 16 km), Zamek w Nidzicy oraz w porze letniej spływ Dunajcem.
 
Obiekt Parzenica to obiekt łączący nowoczesność z tradycją podhalańską. Inspiracją przy powstawaniu obiektu była Parzenica - znak zdobnictwa góralskiego. Obiekt łączy te dwa style, zarówno z zewnątrz, jak i we wnętrzach budynku.
 
Na gości czekają komfortowo urządzone, różnej wielkości pokoje 2,3,4 osobowe oraz 4-osobowy apartament z urzekającym widokiem na Kotelnicę. Wystrój każdego pokoju to efekt połączenia nowoczesnego projektowania z tradycyjnym podhalańskim zdobnictwem.
 
 
Pokoje 2-osobowe w Białce Tatrzańskiej - komfortowo urządzony pokój przeznaczony dla 2 osób, z łożem małżeńskim.
 
Pokoje 3-osobowe w Białce Tatrzańskiej – pokój dla 3 osób, posiadający jedno łoże małżeńskie i kanapę rozkładaną dla dodatkowej trzeciej osoby.
 
Pokoje 4-osobowe w Białce Tatrzańskiej – pokój dla 4-osobowej rodziny. Dla gości dostępne łoże małżeńskie oraz rozkładana kanapa.
 
Pokój rodzinny Białka Tatrzańska – apartament dla 4 osób w sam raz dla rodzin z dziećmi. Dla gości dostępne są dwa oddzielne pokoje, co zapewnia komfort i swobodę.
 
 
Jednym z wielu atutów obiektu Parzenica jest idealna lokalizacja. Położony pod zboczem Kotelnicy przy potoku Czerwonka w spokojnym i cichym miejscu z dala od ulicznego zgiełku, 500 m od największego w Polsce ośrodka narciarskiego oraz kompleksu basenów z gorącymi kąpielami Terma Białka.
 
Wewnątrz budynku dostępna jest sauna, pokój rekreacyjny z bilardem i piłkarzykami oraz pokój zabaw dla dzieci, w którym dostępna jest m.in. konsola do gier video. Na zewnątrz budynku jest altana, przed którą jest miejsce na ognisko, zewnętrzna siłownia, plac zabaw dla dzieci wraz z trampoliną oraz boisko do gry w piłkę nożną i kosz do gry w koszykówkę.
 
Latem można odpocząć na pięknym tarasie, na którym dostępne są leżaki oraz hamaki.

(ac)Publikacja zewnętrzna.
stat4u PortalPOLSKA.pl