Wiele miast (57)

Na koncert Starego Dobrego Małżeństwa do Krynicy-Zdroju autobusem PKS Polonus


W piątek, 28 lipca w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju wystąpi uwielbiany przez miłośników polskiego bluesa zespół Stare Dobre Małżeństwo. Koncert rozpocznie się o godz. 20, a wyjazd do słynnej uzdrowiskowej miejscowości zapewniają autobusy PKS Polonus.
 
Kilka tysięcy pasażerów PKS Polonus podróżuje corocznie na tej trasie przez Grójec, Białobrzegi, Radom, Kielce, Busko-Zdrój, Tarnów, Nowy Sącz.

Reklama
Skład zespołu Stare Dobre Małżeństwo zmieniał się w ponad 30-letniej historii swojego istnienia, ale niezmiennie złożony jest z wyśmienitych muzyków towarzyszących założycielowi oraz liderowi zespołu Krzysztofowi Myszkowskiemu.

    W koncercie w Krynicy-Zdroju usłyszymy znane, kultowe utwory – od najstarszych (np. Blues o 4 nad ranem, Jak, Komunia, Bieszczadzkie Anioły, Gloria) po najnowsze, które dopiero ukażą się na nowej płycie zespołu. 

Znakomite brzmienie formacji zapewnia niebanalny zestaw instrumentów wykorzystywanych podczas recitali. Słuchaczy przez przeszło dwie godziny ucieszyć powinny: gitary 6 i 12 strunowe, dobro, kontrabas oraz niepowtarzalne brzmienie harmonijki ustnej.
 
- Trasa naszych autobusów z Warszawy do Krynicy-Zdroju i oczywiście z powrotem cieszy się dużym powodzeniem naszych pasażerów – podkreśla Agnieszka Mikołajczyk z PKS Polonus.
– Kilka tysięcy pasażerów rocznie podróżuje na tej trasie przez Grójec, Białobrzegi, Radom, Kielce, Busko-Zdrój, Tarnów, Nowy Sącz. Nie tylko w sezonie wakacji letnich, ale także na wyjazdy narciarskie w porze zimowej rezerwują miejsca liczni wczasowicze wypoczywający w Krynicy-Zdroju. Rekomendujemy koncerty Starego Dobrego Małżeństwa, ja też jestem miłośniczką piosenki poetyckiej, Bieszczadzkie Anioły zabrzmią tym razem w Krynicy-Zdroju.    
 
Bilety na przejazd do miast i miejscowości na trasie od Warszawy do Krynicy można zarezerwować na stronie PKS Polonus, a bilety na koncert Starego Dobrego Małżeństwa na stronie: http://sdm-myszkowski.com/cpt_shows/krynica/ 

(a)

Publikacja promocyjna staraniem serwisu dostarczania zakupów do domów klientów www.WDomowychCenach.pl

 
stat4u PortalPOLSKA.pl