Mysłowice
Mysłowicki policjant ponownie na podium mistrzostw Polski

Po dwóch wywalczonych medalach na mistrzostwach Polski w badmintonie mundurowych przyszedł czas na medal w zawodach otwartych. Tym razem,  brązowy medal wywalczył na Mistrzostwach Polski Seniorów w Badmintonie w Zielonce. 

Reklama
W weekend 9-11 czerwca, w Zielonce asp. Dariusz Opatrzyk ponownie stanął na podium wśród najlepszych w naszym kraju. Walczył od piątku do niedzieli, a chętnych było blisko 230 zawodników i zawodniczek z całego kraju. W kategorii 35+ w grze mixtowej, wspólnie z Ewą Lesiuk zajął III miejsce i wywalczył brązowy medal. W grze singlowej musiał uznać wyższość swojego przeciwnika z Sulęcina i zakończył udział w ćwierćfinale.

Reklama__________________________________________________________________________________________

Zakupy w Mysłowicach
 
 
Tel. (w godz. 6-22) 530 - 639 - 395
 
 
do domów, biur, warsztatów itp.
  Bezpłatnie przywozimy
___________________________________________________________________________________________________

 
Asp. Dariusz Opatrzyk jest wielokrotnym uczestnikiem mistrzostw Polski w badmintonie i instruktorem badmintona. Od trzech lat, gdy wrócił po kilkunastoletniej przerwie do profesjonalnego treningu badmintonowego, w większości zawodów, w których bierze udział zajmuje czołowe lokaty. Oprócz sukcesów sportowych odnosi również sukcesy w pracy zawodowej, pełniąc służbę w zespole ds. nieletnich mysłowickiej komendy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. (jkd)
stat4u PortalPOLSKA.pl