Wiele miast (351)

Moskitiery na okna – niezastąpione w ochronie przed owadami

 
Zdecydowana większość z nas z niecierpliwością wyczekuje pięknego, słonecznego lata z długimi, ciepłymi wieczorami spędzanymi na tarasie. Letnią sielankę zakłócają niestety coraz to większe z roku na rok plagi insektów, które nie tylko atakują nas podczas przebywania na dworze, ale także wdzierają się do naszych domów i mieszkań.

W sklepie moskitiery Katowice mamy jednak na nie skuteczny sposób! Są nimi oczywiście moskitiery na okna, których w tym okresie nie powinno zabraknąć w żadnym domu. To najlepsza ochrona przed owadami, jaką możemy sobie zapewnić.

Reklama
Zdecydowana większość z nas z niecierpliwością wyczekuje pięknego, słonecznego lata z długimi, ciepłymi wieczorami spędzanymi na tarasie. Letnią sielankę zakłócają niestety coraz to większe z roku na rok plagi insektów, które nie tylko atakują nas podczas przebywania na dworze, ale także wdzierają się do naszych domów i mieszkań. W sklepie moskitiery Katowice mamy jednak na nie skuteczny sposób! Są nimi oczywiście moskitiery na okna, których w tym okresie nie powinno zabraknąć w żadnym domu. To najlepsza ochrona przed owadami, jaką możemy sobie zapewnić.
 
 
Dlaczego moskitiery są niezastąpione w porze letniej?
 
Wraz z pierwszymi pojawiającymi się w roku komarami oraz innego rodzaju insektami zaczynamy testować kolejne preparaty pomagające w ich zwalczaniu. Większość z nich nie jest niestety w 100% skuteczna bądź też ze względu na dużą ilość substancji chemicznych oddziałuje niekorzystnie na nasze samopoczucie podczas przebywania w mieszkaniu. Tego rodzaju środki nie pozostają bez wpływu nie tylko na nasze zdrowie, ale również środowisko. Możemy oczywiście sięgać po naturalne „odstraszacze” takie jak olejki eteryczne lub określone kwiaty, których nie lubią m.in. komary. Przy otwartych oknach nie zapewniają one jednak pełnej ochrony przed przedostawaniem się do środka tych insektów. Zagwarantują nam ją natomiast moskitiery na wymiar, doskonale przylegające i dopasowane do każdego okna lub drzwi.
 
Gęsta, wytrzymała i jednocześnie nierzucająca się w oczy siateczka z tworzywa PCV lub włókna szklanego skutecznie powstrzyma wszelkiego rodzaju owady, zatrzymując je na zewnątrz. Zaletą moskitier Drops Katowice jest również to, że mimo zakrycia całego okna lub drzwi, nie ograniczają jednocześnie dostępu świeżego powietrza oraz promieni słonecznych.

Moskitiery ramkowe oraz moskitiery drzwiowe zadbają o nasz głęboki i spokojny sen, niezakłócony przez brzęczące nad uchem komary. Pozwolą także na komfortowe przyrządzanie posiłków, bez konieczności odganiania krążących wokoło jedzenia much, czy os. Co więcej, dzięki nim praca w domu stanie się efektywniejsza i przyjemniejsza.

Moskitiery na okna nie należą do rozwiązań kosztownych. Atrakcyjna cena idzie w tym przypadku w parze z bardzo dużą skutecznością i niezawodnością. Ogromna ilość dostępnych produktów wykonywanych na wymiar oraz prosty sposób montażu sprawiają, że moskitiery Katowice będą pasować na wszystkie rodzaje okien i drzwi.

 
 
Czym kierować się przy wyborze moskitier na okna?
 
Bez względu na to, czy interesują nas moskitiery balkonowe, moskitiery drzwiowe, czy na okna – nasze poszukiwania zawsze powinniśmy rozpocząć od dokonania pomiarów okien i drzwi, na jakich mają się one znaleźć. Pamiętajmy, aby pomiary wykonywać przy otwartym skrzydle, najlepiej za pomocą metalowej, zwijanej miarki. Będziemy potrzebować następujących wskazań: szerokości i wysokości światła ramy, a także grubości profilu.

Podczas odczytu pomiaru miarka musi przylegać do narożnika okna lub drzwi. W niektórych przypadkach przydatne okażą się także inne parametry. Wszystko zależy tutaj od rodzaju stolarki okiennej i drzwiowej, a ponadto moskitier, jakie wybraliśmy. Przed złożeniem zamówienia najlepiej jest zatem skontaktować się z obsługą klienta w danym sklepie.
 
Jeśli znamy już wymiary naszych okien lub drzwi, możemy rozpocząć poszukiwania najlepszych do naszego domu moskitier na okna. Najpopularniejsze rodzaje to:
 
- Moskitiery ramkowe

- Moskitiery kołnierzowe

- Moskitiery drzwiowe

- Moskitiery balkonowe

- Moskitiery rolowane

- Moskitiery plisowane


Wybierając moskitiery na wymiar należy również pamiętać, że w zależności od konkretnego modelu, konieczne będzie zastosowanie innego sposobu montażu. W tym przypadku wyróżniamy montaż inwazyjny oraz bezinwazyjny. Pierwszą metodą są przymocowywane m.in. moskitiery przesuwane takie jak moskitiery na drzwi balkonowe, a także plisowane i rolowane. Inwazyjny sposób montażu polega na ingerencji w ramę okna lub drzwi. Znacznie prostszym i wygodniejszym rozwiązaniem jest wariant drugi, czyli bezinwazyjny. Wykorzystują go najpowszechniejsze moskitiery ramkowe, których zamocowanie nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności i zajmuje tylko kilka chwil.

Szczegóły: https://www.dropsserwis.pl
 Publikacja promocyjna
stat4u PortalPOLSKA.pl