Wiele miast (374)
Młode gwiazdy ambasadorami SMS Audio

Cieszący się niesłabnącą popularnością na takich platformach jak Facebook, YouTube, Twitter czy Instagram artyści młodego pokolenia – Dawid Kwiatkowski, Saszan i Patryk Kumór szturmem zdobywają listy przebojów.

Reklama
Teraz postanowili zostać ambasadorami SMS Audio™, promując wybrane przez siebie designerskie słuchawki. Dzięki temu fani będą mieli możliwość słuchania muzyki swoich ulubionych wykonwaców w najlepszej jakości dźwięku.

Trzy kolory, troje artystów, trzy pary designerskich słuchawek. SMS Audio™ to marka, którą w bieżącym roku na rynek polski wprowadził jej właściciel i pomysłodawca – amerykański raper 50 Cent. Teraz ambasadorami marki zostały polskie gwiazdy młodego pokolenia. Muzycy sami wybrali modele i kolory słuchawek, które będą sygnować.Saszan została ambasadorką modelu SMS Audio™ STREET. Słuchawki te będą w kolorze czerwonym i dostępne jedynie w sieci Media Markt. Dawid Kwiatkowski jest ambasadorem SMS Audio™ STREET w kolorze niebieskim. Słuchawki sygnowane jego nazwiskiem będzie można nabyć wyłącznie w sklepach SATURN. Z kolei Patryk Kumór został ambasadorem SMS Audio™ w modelu STREET OVER EAR. Słuchawki sygnowane przez artystę będzie można znaleźć zarówno w marketach Media Markt, jak i SATURN.

Młodzi wokaliści współpracują także z Media Markt i SATURN przy innych projektach. Już wkrótce do sprzedaży w obydwu sieciach sklepów trafią zaprojektowane przez nich etui do telefonów.

Ponadto, Media Markt i SATURN wspierają młodych wykonawców w promowaniu ich muzyki. W dniu premiery debiutanckiej płyty Saszan, na spotkaniu z artystką w łódzkim Media Markt pojawiło się ponad 500 fanów. Wokalistka już planuje kolejne spotkania z wielbicielami w innych częściach kraju, a wkrótce podobne wydarzenia w marketach będą miały miejsce także w związku z nadchodzącymi albumami Dawida Kwiatkowskiego i Patryka Kumóra.Media SATURN
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )

stat4u PortalPOLSKA.pl