Wiele miast (351)

Miejsce idealne na wesele w okolicach Łodzi

 
Sala weselna to jeden z kluczowych elementów, na jaki należy zwrócić uwagę podczas organizacji ślubu i wesela. Hotelik Bej w Tuszynie, przy ul. Wschodniej 5 dysponuje trzema salami weselnymi. Bez wahania można nazwać je luksusowymi, a każda z nich jest urządzona w nieco odmiennej stylistyce.

Zachwycają zarówno imponującymi przestrzeniami, które mogą ugościć nawet 300 osób, jak i kameralnymi klimatami.

Reklama
Optymalne rozstawienie stołów, w zależności od potrzeb zapewnia komfort wszystkim gościom. Duża przestrzeń do zabawy pozwala poczuć się w pełni swobodnie. Każda sala weselna Hoteliku Bej jest kompleksowo wyposażona i w pełni funkcjonalna. - Idealnym dopełnieniem naszej oferty jest imponujący ogród o powierzchni 2 tysięcy metrów kwadratowych – zapraszają menadżerowie Hoteliku Bej. - Szczególnie w porze wiosenno-letniej i jeszcze jesiennej nasz ogród cieszy się ogromnym powodzeniem wśród gości. Zabawa spontanicznie przenosi się właśnie do ogrodu, który jest naszą dumą i zachętą dla gości wesel i innych imprez.
 
Sala Bankietowa mieści aż 300 gości, Sala Pałacowa - 250 gości, Sala Królewska – 200 gości.
 
Mniejsze sale, raczej kameralne: Sala Perłowa – 40 gości, Sala Kameralna – 25 gości.
 
Niezapomniane wesela świętowane są w przypałacowym ogrodzie o dużej powierzchni 2 tys. metrów kwadratowych. Zielona przestrzeń została starannie zaprojektowana. Personel codziennie dokłada starań, by utrzymać ją w nienagannym stanie. Starannie pielęgnuje drzewa i krzewy, które tworzą malowniczą scenerię. Bujna roślinność stanowi piękne tło dla ślubu w ogrodzie w stylu boho bądź rustykalnego przyjęcia.
 
Ten ogród został zaprojektowany z myślą o dużych uroczystościach, jak i kameralnych przyjęciach. W ogrodzie znajdują się liczne ławeczki oraz malownicza altanka, w której mogą odpoczywać goście, a można ją zaaranżować i przystroić, aby stanowiła inspirujące tło dla romantycznej ślubnej sesji fotograficznej. Są również atrakcje dla najmłodszych gości – plac zabaw z trzema zjeżdżalniami.
 
W ogrodzie personel może również zorganizować grilla i stworzyć odpowiednie warunki do biesiadowania. Starannie przemyślana przestrzeń daje bardzo dobre możliwości planowania wesela, imprezy firmowej lub urodzinowego przyjęcia.
 
Oprócz wesel organizowane są w Hoteliku Bej różne inne imprezy i uroczystości: chrzciny, komunie, eventy firmowe i różne przyjęcia okolicznościowe. A dla młodszych wiekiem gości – 18-stki i tradycyjne Studniówki.
 
Postępująca akcja masowych szczepień i zmniejszające się ilości zakażeń dają realne podstawy do planowania wesel i innych uroczystości już w najbliższym czasie. Trwa rejestrowanie rezerwacji terminów wesel i innych przyjęć.
 
Więcej na stronach Hoteliku Bej: https://hotelikbej.pl
Publikacja promocyjna.
stat4u PortalPOLSKA.pl