Wiele miast (31)

Międzynarodowy rajd turystyczno-nawigacyjny “Mysłowicka Czwórka”

Od 9 do 11 czerwca, na terenie Śląska odbędzie się międzynarodowy rajd turystyczno-nawigacyjny „Mysłowicka Czwórka”. Na liście zgłoszeń są już załogi z Czech, Węgier, Słowacji, Rumunii oraz Polski.

Reklama
Jak co roku nie zabraknie wyzwań nawigacyjnych dla uczestników. - Stworzyliśmy wydawałoby się banalną aczkolwiek wymagającą trasę z wieloma "perełkami". Załogi będą musiały wykazać się otwartością umysłu oraz wielką czujnością, aby nie dać się wyprowadzić w przysłowiowe maliny - mówią autorzy trasy: Mateusz Krzewski i Michał Brzóska. - Tegoroczna trasa rajdu będzie cechowała się różnorodnością, każdy etap (a jest ich 6, o łącznej długości 180 km) będzie inny, dlatego mamy nadzieję, że uczestnicy nie będą się nudzić i naszą trasę będą długo i pozytywnie wspominać - dodają.
 
Emocji sportowych dostarczą widowiskowe próby sprawności, które zostaną rozegrane na terenie najnowocześniejszego na Śląsku ośrodka doskonalenia jazdy “Cargo” w Jaworznie. - Trasa próby będzie przebiegać po płytach poślizgowych pozwalających sprawdzić swoje umiejętności w skrajnie trudnych warunkach przyczepności nawierzchni. Poza możliwością doskonalenia techniki jazdy gwarantujemy wspaniałą zabawę i niezapomniane emocje - mówi dyrektor rajdu Maciej Krzewski.
 
10 czerwca, dodatkowo zaplanowano rajd pierwszego kroku. Trasa będzie prosta i jak najbardziej przejezdna dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę z nawigacją. Ponadto uczestnicy będą mieli możliwość zwiedzenia Centralnego Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach.
 
Otwarcie imprezy. Odprawa techniczna - 9 czerwca, godz. 18:30, Mysłowice, hotel Trojak, ul.Stadionowa.

Reklama__________________________________________________________________________________________

Zakupy w Mysłowicach
 
 
Tel. (w godz. 6-22) 530 - 639 - 395
 
 
do domów, biur, warsztatów itp.
  Bezpłatnie przywozimy
___________________________________________________________________________________________________

 
Międzynarodowy rajd turystyczno-nawigacyjny „Mysłowicka Czwórka” stanowi:
5 i 6 rundę Pucharu Europy Centralnej (The Central European Cup),
3 i 4 rundę Nawigacyjnych Samochodowych Mistrzostw Polski,
4 rundę Turystyczno-Nawigacyjnych Mistrzostw Okręgu,
3 rundę Turystyczno-Nawigacyjnych Mistrzostw Okręgu Osób Niepełnosprawnych.
 
Wszelkie szczegóły dostępne są na stronie http://www.automobilklubmyslowicki.pl. (jkd)

stat4u PortalPOLSKA.pl