Wiele miast (26)

Marzenie Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Tęcza” z Kutna właśnie się spełnia

Młodzi wychowankowie POW w Kutnie niedawno wykazali się niezwykłą kreatywnością i zdobyli cenne nagrody w konkursie artystycznym pod nazwą „Spełnij marzenie o bezpieczeństwie” organizowanym przez firmę WIŚNIOWSKI. Ich marzenie właśnie zaczęło się spełniać – w placówce trwają prace przedmontażowe.

Reklama
Konkurs „Spełnij marzenie o bezpieczeństwie” dedykowany był domom dziecka i placówkom opiekuńczo-wychowawczym z całego kraju. Spośród 80 ośrodków biorących udział w konkursie, wyróżniono aż 11 - zwycięzcy zdobyli nagrody w postaci produktów firmy WIŚNIOWSKI, mających zabezpieczyć placówki jak i tereny wokół nich. A wszystko to w jednym celu – aby dzieci mogły czuć się bezpieczniej.
Obecnie kluczowym etapem akcji jest zapoznanie się z sytuacją poszczególnych placówek, aby produkty firmy odpowiadały na ich najważniejsze potrzeby. Firma WIŚNIOWSKI jest już po konsultacjach dotyczących zapotrzebowania w placówce w Kutnie. Wspólnie zdecydowano, ze zostanie ona wyposażona w automatyczną bramę przesuwną, dwie bramy dwuskrzydłowe, furtkę i ogrodzenie.  W ten sposób teren ośrodka będzie solidnie zabezpieczony, a także z całą pewnością będzie się doskonale prezentował. Montażu produktów z ramienia producenta podjął się lokalny partner - firma HILAK z Tomaszowa Mazowieckiego,  który dokona także rozbiórki starego ogrodzenia – a wszystko z chęci niesienia pomocy innym.
 
- Każdy projekt musi być wyjątkowy, gdyż potrzeby i oczekiwania mieszkańców każdej z placówek są zróżnicowane. Dlatego też za pomocą naszego partnera firmy HILAK z Tomaszowa Mazowieckiego dokonaliśmy dokładnych pomiarów i intensywnie pracujemy, aby jak najszybciej wywiązać się z naszych konkursowych obietnic. -mówi Katarzyna Świderska dyrektor marketingu firmy WIŚNIOWSKI.
stat4u PortalPOLSKA.pl