Lublin
Łukasz Stec i Daniel Koszyk zdobyli brązowe medale Mistrzostw Polski w kickboxingu

W dniach 1-3 kwietnia w Ożarowie Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Starszych w Kickboxingu w formule Low Kick. W zawodach wzięło udział 123 zawodników i zawodniczek z 52 klubów.

Dzięki dotacji z Gminy Lublin w zawodach brali udział zawodnicy ze Sportowego Klubu Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej.

Łukasz Stec i Daniel Koszyk zdobyli brązowe medale wśród juniorów starszych na Mistrzostwach Polski Kickboxing Low kick. Łukasz walkę o finał w kategorii wagowej do 86 kg przegrał na punkty z Dominikiem Grzędą (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce), który później został Mistrzem Polski. Natomiast Daniel walkę o finał w kategorii wagowej plus 91 kg przegrał z Jakubem Jaskułą (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN), który również później został Mistrzem Polski.