Lublin
Lubelska pomoc społeczna doceniona za działania na rzecz uchodźców

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Lublinie został wyróżniony przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki Społecznej za innowacyjne działanie na rzecz uchodźców. Projekt „Mieszkanie i praca – integracja cudzoziemców w Lublinie” realizowany jest w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Uchodźców.

Reklama

Inicjatywa MOPR została wybrana spośród 571 projektów z całej Polski. Wręczenie wyróżnień nastąpiło podczas ogólnopolskiej konferencji podsumowującej część konkursową Programu Ogólnego SOLID „Solidarność i zarządzanie przepływami migracyjnymi”, która odbyła się 14 grudnia (poniedziałek) w Warszawie. Zaprezentowane zostały efekty realizacji trzech Funduszy Programu Ogólnego SOLID: Europejskiego Funduszu na rzecz Uchodźców 2008-2013, Europejskiego Funduszu Powrotów Imigrantów 2008-2013, Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich 2007-2013.

 

Wyróżnienie dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lublinie odebrała Pani Małgorzata Domagała, dyrektor MOPR w Lublinie.
 

Reklama________________________________________________________________________________
 

Optima              
Zamów kuriera

Paczki, przesyłki
 

Kurier-Lublin.pl

Bezpłatna dostawa
sklepu spożywczego


tel. 534-787-231

WDomowychCenach.pl

 

_______________________________________________________________________________________

stat4u PortalPOLSKA.pl