Lublin
„Kryształowa Cegła” dla Województwa Lubelskiego

Miło nam poinformować, że Województwo Lubelskie zostało laureatem tegorocznej jubileuszowej edycji konkursu „o Kryształową Cegłę" zdobywając pierwsze miejsce w kategorii budynków administracyjno-biurowych za inwestycję: budynek siedziby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego przy ul. Artura Grottgera 4. Z całą pewnością nowa siedziba UMWL będzie stanowić jedną z wizytówek naszego Regionu dla przybywających na Lubelszczyznę delegacji krajowych i zagranicznych.

Reklama

Gala Finałowa XV Jubileuszowej edycji konkursu „o Kryształową Cegłę" na najlepszą inwestycję budowalną po obu stronach wschodniej granicy Unii Europejskiej odbyła się 11 grudnia 2015 r. w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego. Nagrodę odebrał wicemarszałek Artur Walasek.

Głównym celem konkursu jest pobudzanie aktywności ekonomicznej, gospodarczej i obywatelskiej regionów Europy Wschodniej poprzez promowanie i dokumentowanie działań w zakresie rozwoju regionalnej infrastruktury, budownictwa i architektury.

 

Nowy budynek Urzędu Marszałkowskiego powstał na podstawie projektu wykonanego przez biuro architektoniczne „Projekt" Polsko-Belgijska Pracownia Architektury sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Główna siedziba Województwa Lubelskiego to nowoczesny i funkcjonalny kompleks biurowy o 6 kondygnacjach naziemnych i 3 podziemnych zaprojektowany i wykonany w klasie „C" odporności pożarowej z zastosowaniem energooszczędnych technologii sanitarnych, elektrycznych, odgromowych i teletechnicznych.
 

Reklama________________________________________________________________________________
 

Optima              
Zamów kuriera

Paczki, przesyłki
 

Kurier-Lublin.pl

Bezpłatna dostawa
sklepu spożywczego


tel. 534-787-231

WDomowychCenach.pl

_______________________________________________________________________________________

stat4u PortalPOLSKA.pl