Wiele miast (40)

Kowalstwo artystyczne - piękne ogrodzenie działki

 
 
Firma Marmet działa od roku 1990. Zajmuje się wszelkimi robotami związanymi z budownictwem jednorodzinnym i przemysłowym.

Realizuje gruntowne remonty i modernizacje wszystkich pomieszczeń.

Reklama
Specjaliści firmy Marmet wykonują różnorodne standardowe prace związane z wykańczaniem lokali i wnętrz, między innymi: wyburzanie ścianek działowych, wszelki niezbędny demontaż, skuwanie glazury i terakoty, przygotowanie ścian i sufitów do nowej aranżacji. Także takie jak: tynkowanie, wygładzanie ścian i sufitów, gipsowanie, malowanie, montaż oświetlenia, montaż paneli podłogowych i ściennych, biały montaż (wanny, kabiny prysznicowe, umywalki, itp.), układanie glazury, terakoty oraz wiele innych prac.
 
- Mamy opracowane katalogi i zdjęcia wzorów, dzięki którym łatwo można się zorientować w naszej ofercie i określić zakres prac – podkreślają specjaliści Marmet. – Mamy duże doświadczenie. Wykonaliśmy dużą ilość robót w budynkach indywidualnych, przemysłowych i sakralnych.
 
Wykonują:
 
- balustrady,
 
- bramy,
 
- ogrodzenia,
 
- drzwi,
 
- kraty,
 
- szlabany,
 
- rolety,
 
- drzwi garażowe,
 
- także remonty domów i mieszkań - roboty ogólnobudowlane.
 
Prace wykonane przez specjalistów Marmet można oglądać między innymi w Wilanowie, Konstancinie, Pilaszkowie, gdzie prace były realizowane w Domu Opieki, w Mszczonowie – w Centrum Wolnocłowym, w Kościele św. Tomasza Apostoła oraz inne prace wykonane na terenie całej Warszawy i okolic.
 
Oprócz prac ogólnobudowlanych, od najprostszych do najbardziej wyszukanych, wykonują
także roboty ślusarsko – kowalskie. Są to bramy wjazdowe i ich automatyka – przesuwane lub dwuskrzydłowe, drzwi garażowe – uchylne, sekcyjne, rolowane oraz balustrady zewnętrzne i wewnętrzne, także balustrady ze stali nierdzewnej i różnego rodzaju kraty i inne konstrukcje stalowe, a także ogrodzenia wszelkiego rodzaju.
 
Również nietypowe konstrukcje i wyposażenie, jak szlabany, rolety zewnętrzne, kraty rolowane
i inne prace.
 
Szczegóły w serwisie firmy Marmet http://www.marmet.waw.pl 
stat4u PortalPOLSKA.pl