Wiele miast (351)

Konkurs „Sukces zaczyna się od stypendium”

Stypendia dają moc. Stypendia mogą pomóc w rozwoju,  w podjęciu ważnych decyzji edukacyjnych, w spełnianiu marzeń. Jeśli Twoja historia wpisuje się w hasło „Sukces zaczyna się od stypendium”, weź udział w naszym konkursie.

Reklama
Do udziału w konkursie zapraszamy byłych i obecnych stypendystów programów stypendialnych krajowych lub zagranicznych, organizowanych przez fundacje, stowarzyszenia, firmy, jednostki samorządu terytorialnego i uczelnie wyższe, a także finansowanych z funduszy europejskich lub budżetu państwa.
 
Stwórz krótki film (lub fotokast), opisujący zmiany, które wniosło w twoje życie zdobyte przez ciebie stypendium. Zainspiruj innych.
 
Wśród nadesłanych prac konkursowych wybierzemy najlepsze, które nagrodzimy czytnikami e-booków.

Na zgłoszenia czekamy do 24 października 2016 r. do godz. 12:00.
 
Formularz karty zgłoszenia jest dostępny do pobrania na stronie www.mojestypendium.pl. W karcie zgłoszenia należy podać link do zamieszczonego w internecie filmiku/fotokastu.
 
Szczegóły konkursu, w tym kryteria oceny prac można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie mojestypendium.pl.
Organizatorem Konkursu jest Fundacja Dobra Sieć. Partnerem Konkursu jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności. Więcej informacji na stronie http://www.biurokarier.wspia.eu/aktualnosci/201,konkurs-sukces-zaczyna-si-od-stypendium.html. (jkd)

stat4u PortalPOLSKA.pl