Lublin
Konferencja „Nowe spojrzenie na wychowanie. Uczeń jako podmiot procesu dydaktycznego

Na konferencję „Nowe spojrzenie na wychowanie. Uczeń jako podmiot procesu dydaktycznego" w piątek (16 czerwca) o godz. 9:00 w ZS nr 1 przy ul. Podwale 11 skierowaną do Przedstawicieli Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych zapraszają Kuratorium Oświaty w Lublinie, Wydział Oświaty i Wychowania Miasta Lublin i Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo.

Reklama

Konferencja odbędzie się 16 czerwca 2016 r. o godz. 9.30 w Zespole Szkół Nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie przy ul. Podwale 11. 

W czasie konferencji chcemy udzielić odpowiedzi na pytanie jak zwiększyć motywację uczniów do nauki, rozwijania zainteresowań oraz aktywności na rzecz społeczności szkolnych.
 

Reklama________________________________________________________________________________

 

Optima              
Zamów kuriera

Paczki, przesyłki
 

Kurier-Lublin.pl

Bezpłatna dostawa
sklepu spożywczego


tel. 577-991-447

WDomowychCenach.pl

 

_______________________________________________________________________________________
 

Wydarzenie będzie okazją do zaprezentowania i podsumowania programu wychowawczego Korona Polskiego Wychowania. Podczas konferencji zostanie też wręczona nagroda dla szkoły, która skutecznie wdrożyła dwuletni program oraz nagroda dla najlepszego nauczyciela w programie. 

 

Równolegle do konferencji, prowadzony będzie warsztat dla młodzieży z zakresu budowania grupy i kreowania postaw liderskich. Do udziału zapraszamy trzech najaktywniejszych uczniów z każdej szkoły. Liczba miejsc ograniczona.

 

Formularz zgłoszeniowy dla Dyrektorów, Nauczycieli, Pedagogów oraz Uczniów pod linkiem: koronapolskiegowychowania.pl. Formularz należy wypełnić do 10 czerwca 2016 roku.

stat4u PortalPOLSKA.pl