Wiele miast (351)

Komputery poleasingowe – czego możemy się spodziewać przy kupnie?

 
Chcesz kupić tani komputer, który będzie miał dobre parametry? A może wyposażasz firmę i potrzebujesz kilkadziesiąt komputerów na stanowiska biurowe?

W takich przypadkach warto wziąć pod uwagę komputery poleasingowe, które zakupimy obecnie w naprawdę atrakcyjnych cenach – także całkowicie przez internet!

Reklama
Nowe komputery nie są tanie. Za średniej klasy laptopa zapłacimy średnio około 2500 złotych, z kolei za komputer stacjonarny nawet więcej, ponieważ musimy dokupić do niego także monitor oraz klawiaturę. Oczywiście, jeżeli zależy nam na jeszcze lepszych parametrach, ceny idą w górę. Dlatego tak wiele osób poszukujących niskich cen rozgląda się za komputerami używanymi, które nadal są w świetnym stanie i nadal mogą bez problemu pracować przez kolejne lata.

 
Poleasingowy komputer – gorszy?
 
Często możemy spotkać się z przekonaniem, że sprzęt poleasingowy jest tak naprawdę w bardzo złym stanie i nie opłaca się go kupować, ponieważ nie wiemy, jak był użytkowany. W rzeczywistości jednak kupowanie mienia poleasingowego jest znacznie bezpieczniejsze niż od sprzedawców prywatnych. Dlaczego? Ponieważ wtedy znamy dokładnie stan techniczny danego towaru i możemy zakupić go bez przepłacania.

 
Co więcej, możemy wyszukać wtedy wysokiej klasy komputery biznesowe, które znane są z lepszych parametrów technicznych, wytrzymałości oraz profesjonalnego oprogramowania. Niektóre z nich posiadają również rozwiązania rzadko stosowane w komputerach typowo konsumenckich, przykładowo czytniki biometryczne.
 
 
Gdzie szukać komputerów poleasingowych?
 
Przede wszystkim warto rozpocząć swoje poszukiwania w internecie. To tutaj możemy szybko i wygodnie przejrzeć oferty i wybrać dla siebie najlepszą. Warto zajrzeć między innymi na stronę aukcje.efl.com.pl, która prowadzona jest przez jednego z najpopularniejszych w Polsce leasingodawców, czyli EFL. Na aukcje.efl.com.pl czeka na nas pełna gama komputerów stacjonarnych oraz laptopów, które wyróżniają się przystępnymi cenami. Będą doskonałym wyborem zarówno do biura, jak i do użytku domowego.

(ac)

 

 
stat4u PortalPOLSKA.pl