Lublin
Kolejna edycja CAVALIADY za nami!

Lubelska edycja CAVALIADY jest częścią konkursu "CAVALIADA Tour 2015/2016", czyli jedynego jeździeckiego cyklu w Polsce zatwierdzonego przez Międzynarodową Federację Jeździecką. Od 4 do 7 lutego oczy fanów jeździectwa były skierowane na halę Targów Lublin.

Reklama

Przez cztery dni tereny Targów Lublin wypełnione były sportową atmosferą. Od czwartku mogliśmy oglądać zapierające dech w piersiach przejazdy, szałowe pokazy, bezcenny smak zwycięstwa oraz mnóstwo atrakcji dla dzieci. Za nami m.in. rywalizacja zawodników w drugiej eliminacji CAVALIADY Tour 2015/2016, przejazdy zaprzęgów, rywalizacje dzieci, czy pokazy kaskaderskie.

 

W niedzielę odbył się ostatni konkurs skoków, czyli Grand Prix Lublina pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego, o nagrodę Prezesa Zarządu PKO Banku Polskiego, który wygrał Łukasz Koza na koniu Chito Blue.
 

Reklama________________________________________________________________________________
 

Optima              
Zamów kuriera

Paczki, przesyłki
 

Kurier-Lublin.pl

Bezpłatna dostawa
sklepu spożywczego


tel. 534-787-231

WDomowychCenach.pl

 

_______________________________________________________________________________________
 

Konkurs w powożeniu. Dla fanów jeździectwa mamy dobrą informację: Cavaliada Tour składa się z trzech wydarzeń. Pierwsza część odbyła się w grudniu w Poznaniu, druga w Lublinie, a trzecia odbędzie się od 25 do 28 lutego w Warszawie.Pokazy kaskaderskie.

 

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej CAVALIADY Tour:

 

→ http://www.cavaliada.pl/stat4u PortalPOLSKA.pl