Wiele miast (351)

Kochanie, świeć latarką w moje plecy!

W ostatnich tygodniach dwukrotnie zwiększyła się sprzedaż odzieży sportowej z nadrukami odblaskowymi FlashUp  www.FlashUp.pl
 
Wcześniejsze, jesienno-zimowe wieczory skłaniają do stosowania takiej odzieży, dla bezpieczeństwa, nie tylko sportowców, ale także dla wszystkich osób aktywnych fizycznie, biegających i jeżdżących na rowerach w porze wieczornej i w nocy.

Reklama
Nadruki odblaskowe na odzieży sportowej i rekreacyjnej są raczej nowością, ale szybko się upowszechniają. – Zaczęliśmy sprzedaż przed rokiem – mówi Mariusz Suplicki z www.FlashUp.pla obecnie ilości sprzedawanej odzieży z nadrukami odblaskowymi jest już dwukrotnie większa niż w pierwszych miesiącach działalności.
 
Coraz więcej osób aktywnie wypoczywa, trenuje wyczynowo lub tylko rekreacyjnie biega i jeździ na rowerach. Zmienia się styl życia, rośnie świadomość konieczności aktywności fizycznej, choćby ze względu na liczne publikacje medialne popularyzujące aktywność fizyczną, profilaktykę chorób cywilizacyjnych i kształtujące zdrowy styl życia.


- No i jeszcze zainteresowanie zakupami naszej odzieży wzmagają „postanowienia noworoczne”, bo wielu z nas postanawia zacząć od Nowego Roku systematyczne treningi – dodaje Mariusz Suplicki.  - Dlatego corocznie, zaraz po nocy sylwestrowej pojawiają się na drogach, leśnych dróżkach i ścieżkach rowerowych liczni nowi zawodnicy, zdeterminowani, aby odtąd codziennie pobiegać.
 
Zapał wygasa zwykle po tygodniu, najdalej po dwóch tygodniach, ale część osób z tego noworocznego zaciągu jednak podtrzymuje aktywność. Dla tych noworocznych zawodników marka FlashUp  przygotowała
   
ofertę „pod choinkę”, bo taki prezent choinkowy jest naprawdę dobrym pomysłem, zachętą dla tych biegaczy i rowerzystów, którzy chcieliby biegać i pojeździć na rowerach, ale zasłaniają się brakiem właściwej odzieży rekreacyjnej. A tu, proszę, niespodzianka pod choinką. Miła, ale także zobowiązująca, bo gdy już mamy odzież, to nie ma już usprawiedliwienia dla przesiadywania przed telewizorem. A nadruki odblaskowe pozwalają biegać i ćwiczyć ciało rekreacyjnie także po zmroku.
 
Elementy odblaskowe na odzieży marki FlashUp są widoczne w świetle reflektorów samochodowych, w warunkach nocnych już z odległości około 100 metrów. A im bliższy dystans, tym oczywiście coraz silniej te nadruki odbijają światło, zapewniając tym samym pełne bezpieczeństwo.
 
Nadruki mogą być spersonalizowane, można na stronie www.FlashUp.pl  zamówić indywidualnie uzgodnione napisy lub elementy graficzne i już wiele osób zamawia takie elementy. Na ogół są to nadruki eksponujące imię posiadacza odzieży, a jeden z klientów zamówił napis: Kocham Cię – z dodaniem imienia ukochanej na plecach.  - Pomysł pozornie wydaje się dziwny, bo po co ukochana miałaby reflektorem samochodowym albo latarką świecić w plecy pretendenta do zamążpójścia – żartobliwie komentuje Mariusz Suplicki. - Ale po pierwsze, jak dowodzą badania naukowe, zakochani chcą całemu światu zakomunikować, że są szczęśliwie zakochani, a po drugie taki napis przykuwa uwagę kierowców samochodów, zwłaszcza kobiet – kierowców i o to chodzi, o koncentrację uwagi kierowcy po zauważeniu takiego elementu odblaskowego.
 

Już kilkaset sztuk odzieży sportowej i rekreacyjnej FlashUp zostało sprzedanych i wysłanych do użytkowników w różnych miastach. Najwięcej ubiorów rowerowych, ale teraz, jesienią i zimą zwiększa się sprzedaż cieplejszej odzieży i kamizelek narzucanych na odzież stosowną dla pory zimowej.
 
(ac)
 
Więcej: www.FlashUp.pl


stat4u PortalPOLSKA.pl