Nowy Sącz
Klub Biznesowy i Stowarzyszenie Moje Marzenia Spełniają Się - w Nowym Sączu

W Nowym Sączu odbyło się szkolenie tematyczne zatytułowane „WoMen Power”, będące jednym z najważniejszych ostatnio wydarzeń biznesowo – rozwojowych organizowanych na lokalnym rynku.
 
Intensyfikacja lokalnej przedsiębiorczości, zaszczepienie w społeczeństwie idei wykorzystywania w praktyce założeń networkingu oraz wizerunku osobistego, jak również wymiana kontaktów i doświadczeń biznesowych to najważniejsze założenia cyklu warsztatów przeznaczonych zarówno dla osób aktywnych, jak i nieaktywnych zawodowo.

Reklama
Projekt skierowany jest do kobiet i mężczyzn, jednak część warsztatów została dostosowana tematycznie z podziałem na płeć. Innymi słowy, w ramach WoMen Power organizatorzy wychodząc z założenia, że inne warunki sprzyjają poszczególnym grupom w procesie transferu wiedzy, przewidzieli
spotkania dedykowane zarówno kobietom, jak i mężczyznom oraz spotkania integrujące obie grupy.

W ramach oferty przewidziano spotkania szkoleniowo – networkingowe, konferencyjne, obozy szkoleniowo – wypoczynkowe, spotkania coachingowe oraz warsztaty i szkolenia tematyczne.   
 
Warsztaty poprowadziły: Maria Bujak, właścicielka firmy szkoleniowo-doradczej, pomysłodawczyni projektu Kobieta w Biznesie oraz Małgorzata Ligas, wiceprezes Ogólnopolskiego Klastra Innowacyjnych Przedsiębiorstw, prezes zarządu Stowarzyszenia Moje Marzenia
   
Spełniają Się. - Transfer wiedzy, wymiana doświadczeń, analiza wspólnych pomysłów i pogłębienie relacji biznesowych to najważniejsze założenia przyświecające WoMen Power - podkreśla Małgorzata Ligas. - Wszystkie kolejne spotkania są już dopracowane w najmniejszym szczególe i z niecierpliwością czekamy na kolejnych uczestników naszych warsztatów. Planujemy rozszerzyć terytorialnie naszą ofertę na Kraków i Rzeszów, a z czasem jeszcze dalej.

 
 
Organizatorami „WoMen Power” są Fundacja Klub Biznesowy oraz Stowarzyszenie Moje Marzenia Spełniają Się. Partnerami warsztatów są Novocorium, Odkryj Talent, Motywatorium. Patronami Ogólnopolski Klaster Innowacyjnych Przedsiębiorstw, Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w Żorach i Agencja Budowania Wizerunku.
 
(ac)
stat4u PortalPOLSKA.pl