Wiele miast (36)

Klimatyzacja w domu


Klimat nam się zmienia. Lata są upalne, zimy nietypowe, a pory wiosenne i jesienne redukują się, tworząc raptowne przeskoki od chłodów do upałów.

Nie sposób już radzić sobie z przyśpieszonymi zmianami aury bez urządzeń klimatyzacyjnych, zapewniających chłodzenie w okresie letnim oraz grzanie powietrza wewnątrz pomieszczeń w okresie jesienno-zimowym.

Reklama
W regionie Małopolski usługi dobierania właściwych dla danego obiektu rozwiązań i montażu klimatyzatorów wykonuje firma TreeSUN – Klimatyzacja Chrzanów. Specjaliści oferują montaż klimatyzacji w domach, biurach, sklepach, hurtowniach, magazynach i innych obiektach. Oferta jest przeznaczona dla wszystkich, dla których komfort jest podstawą bytowania. Urządzenia klimatyzacyjne gwarantują odpowiednią temperaturę, stwarzają bardzo przyjazny klimat.  
 
Montaż klimatyzacji w domu, biurze – sprzedaż i serwis  
 
   
Klimatyzator dobierany jest według indywidualnych wymagań i potrzeb klienta. Realizacja zlecenia odbywa się dwuetapowo. Pierwszy etap to spotkanie w celu ustalenia wymagań klienta, warunków technicznych i przygotowanie wyceny instalacji. Kolejny etap to prace instalacyjne, które są zakończone pierwszym uruchomieniem klimatyzatora.  
 
W ofercie Treesun.pl są klimatyzatory renomowanych producentów: Haier, Gree, LG, Daikin, Rotenso. Urządzenia są dostępne 
w podstawowej wersji, jak również premium - wyposażone w dodatkowe moduły np. Wi-Fi, czujniki ruchu.  
 
Zespół specjalistów TreeSun ma wszelkie certyfikaty i pozwolenia uprawniające do montażu, instalacji i serwisowania klimatyzacji. W ofercie jest również obsługa pogwarancyjna, ponieważ właściwe serwisowanie urządzeń klimatyzacyjnych gwarantuje odpowiednie działanie, a przede wszystkim wygodę użytkowania urządzenia, na czym wszystkim bardzo zależy.  
 
 
W ofercie TreeSun są klimatyzatory w różnych wariantach:  
 
- klimatyzatory typu split, najbardziej popularne, składają się z dwóch jednostek – wewnętrznej (parownik) oraz zewnętrznej (skraplacz). Największym atutem tego typu rozwiązania jest ogromna wydajność przy małych rozmiarach, jak również cichy tryb pracy, ponieważ najgłośniejsze elementy klimatyzatora (sprężarka, wentylator) znajdują się w jednostce zewnętrznej. W zdecydowanej większości klimatyzatory split to klimatyzatory, w których jednostka wewnętrzna zawieszana jest na ścianie, w odległości około 60 mm od sufitu;   
 
- klimatyzatory typu multisplit składają się z jednej jednostki zewnętrznej, do której podłączonych jest kilka jednostek wewnętrznych;   
 
- klimatyzatory kasetonowe, podobne w swej budowie do konstrukcji typu multisplit, ale jednostki wewnętrzne są montowane w suficie podwieszanym. Tego typu rozwiązania najczęściej stosowane są w biurach czy salach konferencyjnych;
 
- klimatyzatory kanałowe, gwarantujące jednoczesne chłodzenie kilku pomieszczeń. Powietrze rozprowadzane jest za pomocą kanałów, parametry powietrza są takie same we wszystkich pomieszczeniach.    
 

Montaż klimatyzacji marki Daikin w mieście Chrzanów  
 
Urządzenie charakteryzuje się szybkim i efektywnym chłodzeniem oraz ogrzewaniem. Klimatyzator posiada wiele specyficznych funkcji, poprawiających komfort. Jedną z nich jest filtr powietrza, który jest automatycznie oczyszczany, dzięki czemu pozbywamy się bakterii, grzybów oraz zużywamy o 25% mniej energii. Jednostka jest bardzo cicha, a jej głośność wynosi zaledwie 19dB.

Klimatyzator posiada 3-obszarowe „Inteligentne Oko” – jest to system czujników, dzięki któremu powietrze nie jest kierowane bezpośrednio na osoby przebywające w pomieszczeniu, natomiast jeżeli w pomieszczeniu nie przebywają żadne osoby, system automatycznie przełącza się w tryb oszczędzania energii.  
 
Klimatyzator zadba również o odpowiednie nawilżenie powietrza, bowiem system pobiera odpowiednia dawkę wilgoci z zewnątrz, aby wyeliminować suchość powietrza wewnątrz pomieszczeń, a w przypadku nadmiaru wilgoci klimatyzator automatycznie usuwa naddatek i utrzymuje żądaną temperaturę. Klimatyzacja Daikin jest godnym polecenia rozwiązaniem.
 
Chrzanów i okolice to teren, na którym najliczniej są instalowane urządzenia klimatyzacyjne montowane i potem serwisowane przez specjalistów TreeSun.pl.  
 
Kontakt: tel. 690 923 080, mail: biuro.treesun (at) gmail.com

 
stat4u PortalPOLSKA.pl