Wiele miast (351)

Klimapol zapewnia urządzenia chłodnicze i systemy klimatyzacyjne – montaż, serwis i naprawy

 
Klimatyzacja ma za zadanie utrzymanie należytej czystości powietrza, jego temperatury i wilgotności w pomieszczeniach zamkniętych.

Powietrze w pomieszczeniu może być chłodzone lub ogrzewane w zależności od funkcji nastawionej na sterowniku urządzenia klimatyzacyjnego.

Reklama
Klimatyzacja poprawia mikroklimat w pomieszczeniu, tak więc polepsza komfort pracy, warunki przechowywania towarów itp. Zastosowanie systemu pompy ciepła w klimatyzatorach pozwala na oszczędność energii elektrycznej.
 
- Nasza firma montuje urządzenia klimatyzacyjne, wentylacyjne i chłodnicze dobierane indywidualnie do wymagań i potrzeb – prezentują ofertę specjaliści szczecińskiej firmy Klimapol. - Mamy wykwalifikowaną kadrę techniczną oraz specjalistyczny sprzęt niezbędny do montażu, naprawy oraz serwisu urządzeń klimatyzacyjnych. Zlecone prace wykonujemy szybko i profesjonalnie. Montujemy urządzenia wysokiej jakości.
 
Instalacje wykonywane są przez specjalistów Klimapol z atestowanych i sprawdzonych materiałów, co zapewnia ich długą i bezawaryjną pracę.
 

Urządzenia chłodnicze
 
Klimapol oferuje wszelkiego rodzaju urządzenia chłodnicze oraz ich montaż. Zapewnia montaż urządzeń chłodniczych renomowanych marek.
 
Klimatyzacja reguluje:
 
- czystość powietrza poprzez jego filtrację,
 
- temperaturę powietrza w okresie letnim i zimowym,
 
- wilgotność względną powietrza.
 
 
 
Serwis klimatyzacji
 
Regularne wykonywanie czynności serwisowych zapewnia długą i bezawaryjną pracę urządzeń. Pozwala także zmniejszyć pobór prądu przez systemy klimatyzacyjne. Serwis klimatyzacji ma także na celu utrzymanie czystości filtrów powietrza i wymienników ciepła, co ma wpływ na zdrowie osób przebywających w klimatyzowanych pomieszczeniach.
 
 
Chłodnictwo
 
Firma Klimapol oferuje kompleksowe usługi w zakresie chłodnictwa takie jak:
 
- budowa komór chłodniczych i mroźniczych,
 
- dobór, dostawa i montaż urządzeń chłodniczych,
 
- naprawa i serwis uszkodzonych urządzeń,
 
- przeglądy i konserwacje,
 
- projektowanie i montaż układów chłodniczych dla specjalnych zastosowań,
 
- montaż i modernizacja układów sterowania, automatyki i monitoringu.
 
 
 
Serwis urządzeń chłodniczych
 
Regularne wykonywanie czynności serwisowych zapewnia długą i bezawaryjną pracę urządzeń. Pozwala także zmniejszać pobór prądu przez urządzenia chłodnicze.
 
Klimapol wykonuje serwis urządzeń montowanych przez swoich specjalistów na terenie województwa zachodniopomorskiego.
 
 
 
Wentylacja
 
Jednym z trzech podstawowych obszarów działania Klimapol jest wentylacja klimatyzacja Szczecin.
 
- Zajmujemy się dostawą urządzeń oraz wykonywaniem instalacji wentylacji we wszelkiego rodzaju obiektach – informują specjaliści Klimapol. - Dostosowujemy rozwiązania techniczne do potrzeb i możliwości naszych klientów. Oprócz prostych instalacji nawiewno-wywiewnych, wykonujemy instalacje wentylacyjne połączone z odzyskiem ciepła, osuszaniem, ogrzewaniem zimą oraz schładzaniem powietrza w okresach letnich.
 
 
 
Serwis wentylacji
 
Regularne wykonywanie czynności serwisowych zapewnia długą i bezawaryjną pracę urządzeń. Pozwala także zmniejszać pobór prądu przez systemy wentylacyjne. Serwis wentylacji ma także na celu utrzymanie czystości filtrów powietrza i wymienników ciepła, co ma wpływ na zdrowie osób przebywających w wentylowanych pomieszczeniach.
 
Więcej szczegółów: https://klimapol.net.pl/
 
stat4u PortalPOLSKA.pl