Wiele miast (19)

KiK obiera nowy kierunek – pierwszy sklep na Pomorzu już otwarty

Plany właścicieli sieci KiK dotyczące rozwoju brandu coraz śmielej zaznaczają się na mapie Polski. W ostatnim czasie KiK świętował otwarcie 50 sklepu, a już podejmuje kolejny znaczący krok, wkraczając na Pomorze. Pierwszym w tym rejonie sklepem, otwartym 10 lipca 2014 roku, jest lokal znajdujący się w gdyńskiej Galerii Szperk przy ul. Płk. Dąbka 338. Jakie prognozy dotyczące tego sklepu zakładają właściciele? Wielki sukces – odpowiada krótko Mariusz Kulik, dyrektor generalny sieci w Polsce.

Reklama
Przyjęta przez nas strategia biznesowa zakłada otwarcia sklepów zarówno w małych, jak i dużych miejscowościach, we wszystkich rejonach kraju. Chcemy być obecni i znani na wszystkich rynkach lokalnych, budując coraz mocniejszą pozycję firmy KiK. Dotychczasowe sukcesy pozwalają nam zakładać bardzo optymistyczne prognozy, dlatego dynamicznie prowadzimy działania związane z ekspansją. Ważnym aspektem w tym obszarze funkcjonowania naszej sieci jest dobór odpowiednich i nieprzypadkowych lokalizacji, których prosperowanie przełoży się na oczywiste zyski. Względem Gdyni, podobnie jak w przypadku pozostałych miast, nie mamy co do tego wątpliwości. Jesteśmy pewni sukcesu, bo towarzyszy nam wiedza i spore doświadczenie zebrane w ciągu ponad 2 lat obecności na polskim rynku” – zapewnia Mariusz Kulik z firmy KiK i dodaje – „Otwarcie sklepu w zupełnie nowym dla nas otoczeniu – na Pomorzu, poparte było dokładną analizą ukierunkowaną na perspektywy rozwoju tego regionu i przede wszystkim możliwości wprowadzenia tu naszego konceptu. Jako dyskont uzupełniamy ofertę rynku o atrakcyjne i wysokojakościowe produkty, sprzedawane w bardzo korzystnej cenie. Spotyka się to z dużym zainteresowaniem zarówno samych klientów, jak i naszych partnerów biznesowych, a nam daje powody do satysfakcji, że realizowany przez nam pomysł się sprawdza”.

Nowo otwarty sklep KiK, zlokalizowany w Gdyni, mieści się w Galerii Szperk przy ul. Płk. Dąbka 338. Otwarty jest przez siedem dni w tygodniu – od poniedziałku do soboty w godzinach 9 – 21, a w niedziele w godzinach 10 – 20. Na klientów sklepu czekają aktualne kolekcje odzieży i akcesoriów domowych marki KiK, a w dniu otwarcia także liczne promocje.

Kwestia niskich cen i atrakcyjnej, bogatej oferty to jednak nie jedyna zaleta, która przyciąga do KiK. „Ekspozycja w naszych sklepach zawsze jest dobierana i aranżowana przez naszych specjalistów od Visual Merchandisingu, tworząc spójne, a zarazem tematycznie i kolorystycznie podzielone segmenty. Dzięki temu klienci łatwiej znajdą odpowiadające im akcesoria czy zestawy ubrań. Dodatkowo przygotowujemy gotowe outfity, pokazując klientom inspiracje i pomysły stylizacji, z których mogą czerpać dobierając odzież dla siebie” – mówi Mariusz Kulik. 

Entuzjazm sieci KiK podzielają właściciele Galerii Szperk: „Cieszymy się, że do grona naszych najemców dołączył salon KiK. Bogaty asortyment proponowany przez ten sklep wyróżniają atrakcyjne ceny, które przyciągają i zachęcają klientów do odwiedzin. Jednocześnie KiK stanowi doskonałe uzupełnienie oferty Galerii Szperk, podkreślając jej atrakcyjność i róznorodność” – mówi Anna Pajura z Galerii Szperk.  

Sklep KiK Galeria Szperk
Poziom 0
ul. Płk. Dąbka 338
81-198 Gdynia Kosakowo

KiK Textil Sp. z o. o. to jedna z wiodących sieci detalicznych na rynku europejskim. Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarto w 1994 roku w Düsseldorfie. Od tego czasu sieć sukcesywnie się rozrasta rozwijając działalność w kolejnych krajach. Obecnie marka KiK jest w właścicielem ponad 3 200 sklepów na terenie: Polski, Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier i Chorwacji.

KiK Textil Sp. z o. o. oferuje bogaty asortyment, obejmujący wysokiej jakości odzież, biżuterię, dodatki, zabawki oraz tekstylia domowe. Swoją ofertę firma kieruje do osób ceniących modne i markowe produkty w atrakcyjnej cenie.
   
Rafał Wójcicki
GutPR
stat4u PortalPOLSKA.pl