Wiele miast (351)

Karnawałowe przekąski z produktami Happy Frucht

Podczas karnawałowych spotkań nie może zabraknąć zastawionego stołu. Obok dań na ciepło przyda się także kilka lżejszych pozycji z wykorzystaniem warzyw i owoców w puszkach od marki Happy Frucht. Przygotujemy dzięki nim smaczne przekąski, sałatki oraz desery, które idealnie uzupełnią dania mięsne czy rybne. 

Reklama
Sałatkowy zawrót głowy
Sałatka to jedna z najbardziej sprawdzonych propozycji w imprezowym menu. Możemy jeść ją samodzielnie, w połączeniu z kanapkami lub koreczkami. Ponadto przygotowanie sałatek jest bardzo proste, a ich różnorodne rodzaje pozwolą dogodzić wszystkim gościom. Korzystając z warzyw konserwowych marki Happy Frucht możemy przygotować nie tylko tradycyjną sałatkę warzywną z ziemniakami i groszkiem, ale też z kukurydzą, szynką oraz ananasem lub bardziej oryginalną: z karczochami, awokado i różowym grapefruitem.
 
Do chleba
Obok sałatek warto zaserwować gościom również szybką przekąskę w postaci chrupiącego chleba ze smarowidłami. Idealnie sprawdzą się do tego produkty marki Happy Frucht – ciecierzyca, bób lub czerwona fasola, z których przygotujemy hummus lub różnorodne pasty. Zanim podamy danie główne goście będą mogli przekąsić je jako przystawkę.
 
Na słodko
Na imprezie karnawałowej nie może zabraknąć słodkiego deseru. Także tym razem z pomocą przychodzi marka Happy Frucht,  która dzięki całorocznej ofercie owoców z puszki, nawet w styczniu pomoże nam przygotować ulubione i pyszne łakocie. Z owocami Happy Frucht możemy stworzyć m.in. babeczki z nadzieniem z kawałków owoców, pudding czekoladowy z truskawkami lub po prostu podać je w towarzystwie lodów oraz bitej śmietany.

Groszek sałatkowymarki Happy Frucht
Masa netto: 400 g
 
Kukurydza konserwowamarki Happy Frucht
Masa netto: 400 g
 
Karczochymarki Happy Frucht
Masa netto: 390 g
 
Ciecierzycamarki Happy Frucht
Masa netto: 400 g
 
Bóbmarki Happy Frucht
Masa netto: 400 g
 
Fasola czerwonamarki Happy Frucht
Masa netto: 400 g
Masa netto: 2600 g
 
Ananas kawałki marki Happy Frucht
Masa netto: 565 g
Masa netto: 825 g
Masa netto: 3035 g
 
Koktajl owoców marki Happy Frucht
Masa netto: 410 g
Masa netto: 820 g
Masa netto: 2600 g
 
Truskawki marki Happy Frucht
Masa netto: 410 g
stat4u PortalPOLSKA.pl