Wiele miast (351)

Karina Opyrchał nagrała drugi singiel

 
Nowy singiel powstał we współpracy ze znanym producentem Konradem Leszczyńskim.

Premiera teledysku odbyła się 26 października 2017 roku. Teledysk powstał w Niemczech, ma już ponad 7 tysięcy wyświetleń. Singiel pojawił się na 26 miejscu Top Video portalu Muzykoholicy. Kompozycja i słowa: Karina Opyrchał, produkcja: Konrad Leszczyński. Singiel dostępny również na platformach streamingowych.

Reklama
Karina Opyrchał pochodzi z Wadowic, a obecnie mieszka w Niemczech, jest 23-letnią wokalistką oraz autorką tekstu i muzyki. Jest to utwór ,,Symfonia Odwagi'' który jest bardzo dynamiczny, energetyczny i optymistyczny. - Ten utwór jest idealny na jesienną melancholię i pobudza do życiaKarina zachęca do wysłuchania  http://y2u.be/IHoq2yEdBH4  

    Ta tajemnicza z wyglądu dziewczyna uwielbia wyzwania artystyczne. Pochodzi z muzycznej rodziny i od najmłodszych lat udziela się wokalnie w różnorodnych przedsięwzięciach muzycznych.

Jest również absolwentką Szkoły Wokalno-Aktorskiej w Krakowie.

Znana jest z własnych interpretacji popularnych przebojów, które wykonuje solo,
a także z innymi wokalistami.
 
Kiedy potrzebuje się wyciszyć - zwiedza nowe miejsca na świecie podróżując i pokonując rocznie tysiące kilometrów. Wokalistka aktywnie bierze udział w licznych festiwalach ogólnopolskich, a także jest laureatką wielu prestiżowych konkursów wokalnych w Polsce oraz zagranicą. Jednym z największych osiągnięć artystki jest zajęcie III miejsca na Międzynarodowym Festiwalu "Intershow" w 2017 r. 
 
Artystka skupia się obecnie nad swoim autorskim materiałem utrzymanym w stylistyce popowej. 3 kwietnia br. odbyła się premiera pierwszego autorskiego singla „Powiedziałeś mi” z teledyskiem, nakładem wytwórni Delphy Records. 23-letnią wokalistkę, pochodząca z Wadowic zaprosił do współpracy zaprosił producent Konrad Leszczyński, który współpracował z takimi artystami jak Honorata Skarbek Honey, Radek Tarach czy Saszan.

Ponadto zawodowym zajęciem Kariny jest fotomodeling. Zajmuje się także działalnością charytatywną, jest Ambasadorką Fundacji Uśmiech Puchatka, jej twórczość artystyczna pomaga dzieciom potrzebującym pomocy.
 
(ac)

 
stat4u PortalPOLSKA.pl